کامل HD 1080P USB دوربین فیلمبرداری کنفرانس برای اتاق جلسه (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
مدل هیچ.: TEVO-HD9620
ویدئو: ویدئو
رنگ: نقره ای
زمان تحویل: 2 روز پس از پرداخت
پیکسل های موثر: 2.1 مگاپیکسل
سیستم سیگنال: 1080P / 30 کیفیت 720p / 30
دوربین رابط کنترل: RS-232C / RS-422
حمل و نقل بسته بندی: وب کم زوم اپتیکال جعبه رنگ با فوم پلی اتیلن، قوی کارتن بسته بندی استاندارد بین المللی
منبع: چین
نوع: ویدئو کنفرانس سیستم
ارتباطات: تبادل نظر
سنسور: 1 / 2.8 "Exmorcmos
لنز: 10 X نوری
ساخته شده در خروجی ویدئو: USB 2.0
علامت تجاری: Tenveo
مشخصات: CE، FC، ISO9001: 2008
بررسی اجمالی محصولات:
TENVEO ترکیبی 1080P بالا خروجی ویدئو دیجیتال با راحتی از سنت USB 2.0، ارائه راه حل ویدئو کنفرانس ایده آل برای بازاریابی است. USB 2.0 دوربین کنفرانس، با 2.1 MP سنسور CMOS رنگ، خروجی تصویر با وضوح بالا کیفیت تصویر که رسیدن به 1080P / 30 و 720p / 30. RS232C پشتیبانی و کنترل از راه دور RS422 (SONY VISCA، PELCO P / پروتکل د) رابط، برای همه تنظیمات دوربین و پان / شیب / زوم از راه دور با سرعت بالا عملیات کنترل ارتباطات، تنظیم PTZ چند منظوره.
زمینه کاربرد:
TENVEO USB 2.0 HD دوربین ویدئو کنفرانس راه حل ایده آل سفارشی برای کنفرانس از راه دور ویدئو، آموزش از راه دور، ارتباطات پزشکی و اینترنت از راه دور و غیره، از فضای کاری باز به فضای کلاس درس و اتاق کنفرانس فراهم می کند.
مشخصات محصول:
1. اتخاذ 2.1 MP پیکسل موثر، 1 / 2.8 به "Exmor CMOS،
2. ویدئو فرمت: 1080P / 720P 30/30
3. رابط USB 2.0، نصب و راه اندازی آسان و بهره برداری
4. رابط USB2.0، دسترسی به کنترل PTZ و ZOOM
5. بین المللی پیشگام تکنولوژی موتور فوق العاده ساکت و آروم، ساخت PTZ به نوبه خود در سکوت
6. 64 ایستگاه از پیش تنظیم و 255 آبشار آدرس پروتکل پسوند
7. داخلی ابتکار VISCA و پروتکل به طور خودکار تکنولوژی شناسایی PELCO P / D، بدون نیاز به تغییر کد یا منو
8. اصلی طراحی فن آوری خودکار تلنگر (رومیزی / نصب و راه اندازی سقف)
پارامترهای فنی:
| M ODEL | TEVO-HD9620 |
| سنسور | 1 / 2.8 به "Exmor CMOS |
| پیکسل های موثر | 2.1MP |
| فرمت های تصویری | 1080P30، 720P30 |
| بزرگنمایی | 20 X نوری 12x زوم دیجیتال |
| زاویه میدان دید | 355 درجه |
| تمرکز | خودکار / دستی |
| حداقل. اشراق | 0.25Lux در F1.2 |
| تعادل رنگ سفید | خودکار / دستی |
| S / N نسبت | > 50dB است |
| شاتر الکترونیکی | 1 / 1-1 / 10،000S |
| کاهش دهنده نویز دیجیتال | / |
| جبران خسارت بازگشت نور | روشن خاموش |
| از پیش تعیین شده | 64 |
| کنترل ترمینال | RS-232C / RS-485 |
| پروتکل کنترل | VISCA، PELCO-P / D |
| رابط خروجی ویدئو | USB 2.0 |
| درجه حرارت عملیات | 0-50 |
| قدرت | DC12V |
| مصرف برق | 12W |
| وزن | 1.4kg |
خدمات ما:
1، گارانتی 2YEARS
2، خدمات نصب
3، تحویل سریع (2 روز پس از پرداخت دریافت)
4، TT / پی پال قابل قبول
TENCEO شرکت تولیدی و صنعتی، با مسئولیت محدود در سال 2002 تاسیس شد، تولید کننده حرفه ای از دوربین های ویدئو کنفرانس، با CE، FCC، ISO9001: صدور گواهینامه 2008. ما متعهد به عرضه سلام فن آوری، کیفیت بالا و راه حل های ویدئو کنفرانس انسانی. نصب شده در دسترس است.
به امید همکاری با شما!
اضافه کردن .: Room511-514، Fengtian جدید ساختمان فن آوری، شمالی Xuegang جاده، Longhua ناحیه جدید است. Shenzhen.CN.
تلفن: 86-13657740706
فکس: 86-755-85258499
واتساپ: 008613657740706
SKYPE:
راشل لیانگ (008613657740706)
QQ: 451810239
ویچت: 13657740706

