دوربین 2.1MP 1080P30 USB2.0 HD PTZ ویدئو کنفرانس (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
مدل هیچ.: TEVO-V1080
ویدئو: ویدئو
رنگ: نقره ای
زمان تحویل: 2 روز پس از پرداخت
پیکسل های موثر: 2.1 مگاپیکسل
سیستم سیگنال: 1080P / 30
دوربین رابط کنترل: RS-232C / RS-422
علامت تجاری: TEVO-V1080
مشخصات: 135 * 145 * 150
نوع: دوربین ویدئو کنفرانس
سنسور: 1 / 2.7 "تصویر Exmor CMOS
لنز: ثابت
ساخته شده در خروجی ویدئو: USB 2.0
حمل و نقل بسته بندی: جعبه رنگ با فوم پلی اتیلن، قوی بسته بندی کارتن استاندارد بین المللی
منبع: چین
بررسی اجمالی محصولات:
TEVO-V1080 ترکیبی 1080P بالا خروجی ویدئو دیجیتال با راحتی از سنت USB 2.0، ارائه یک روش برای بازاریابی برای ساخت ویدئو کنفرانس اقتصادی است. USB دوربین کنفرانس 2.0 ویدئو، با 2.1 MP سنسور CMOS رنگ، خروجی تصویر با وضوح بالا کیفیت تصویر که رسیدن به 1080P / 30 و 720p / 30 پشتیبانی از RS232C و کنترل از راه دور RS422 (SONY VISCA، PELCO P / پروتکل د) رابط، برای همه تنظیمات دوربین و پان / شیب / زوم از راه دور با سرعت بالا عملیات کنترل ارتباطات، تنظیم PTZ چند منظوره.
زمینه کاربرد:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD دوربین ویدئو کنفرانس راه حل ایده آل سفارشی برای کنفرانس از راه دور ویدئو، آموزش از راه دور، ارتباطات پزشکی و اینترنت از راه دور و غیره، از فضای کاری باز به فضای کلاس درس و اتاق کنفرانس فراهم می کند. این دوربین با کیفیت بالا، تبدیل خواهد شد انتخاب منحصر به فرد خود را.
مشخصات محصول:
اتخاذ 2.1 MP پیکسل موثر، 1 / 2.7 "تصویر Exmor CMOS
فرمت های تصویری: 1080P / 720P 30/30
رابط USB 2.0، نصب و راه اندازی آسان و بهره برداری
رابط USB2.0، دسترسی به کنترل PTZ و ZOOM
بین المللی پیشگام تکنولوژی موتور فوق العاده ساکت و آروم، ساخت PTZ به نوبه خود در سکوت
128 ایستگاه از پیش تنظیم و 255 آبشار آدرس پروتکل پسوند
داخلی ابتکار VISCA و پروتکل به طور خودکار تکنولوژی شناسایی PELCO P / D، بدون نیاز به تغییر کد یا منو
اصلی طراحی فن آوری خودکار تلنگر (رومیزی / نصب و راه اندازی سقف)
پارامترهای فنی:
| مدل | Tevo-v1080 |
| سنسور | 1 / 2.7 & # 8243؛ CMOS رنگ HD |
| پیکسل های موثر | 2.1MP |
| فرمت های تصویری | 1080P30،720P30 |
| بزرگنمایی | فوکوس ثابت |
| جنس زنبق و سوسن | خودکار / دستی |
| زاویه میدان دید | 120 & # 176؛ (W) |
| تمرکز | خودکار / دستی / فشار |
| حداقل. اشراق | 5.0Lux در F2.0 |
| تعادل رنگ سفید | خودکار / دستی |
| S / N نسبت | & # 8805؛ 50dB است |
| شاتر الکترونیکی | از 1 به 1 / 30S |
| کاهش دهنده نویز دیجیتال | / |
| جبران خسارت بازگشت نور | روشن خاموش |
| از پیش تعیین شده | 255 |
| پان / شیب چرخش زاویه | حرکت 360؛، وقتی -45 ~ 90؛ |
| پان / شیب سرعت | 1-280 درجه سانتی / S (PAN)، 1-100 ° / S (شیب) |
| کنترل ترمینال | RS-232C / RS-422 |
| پروتکل کنترل | VISCA، PELCO-P / D |
| رابط خروجی ویدئو | USB 2.0 |
| درجه حرارت عملیات | 0-50 ℃ |
| قدرت | DC12V |
| مصرف برق | 12W |
| وزن | 1.66kg |
ابعاد:
تجهیزات جانبی:
DC 12V آداپتور برق، کنترل از راه دور مادون قرمز، کتابچه راهنمای کاربر، RS-232C خط کنترل سریال، کابل USB2.0 (5 متر)، براکت و پیچ.
اضافه کردن .: Room511-514، Fengtian جدید ساختمان فن آوری، شمالی Xuegang جاده، Longhua ناحیه جدید است. Shenzhen.CN.
تلفن: 86-13657740706
فکس: 86-755-85258499
واتساپ: 008613657740706
SKYPE: راشل لیانگ (008613657740706)
QQ: 451810239

