TEVO-V1080 PTZ 1080P کیفیت خوب کنفرانس مفید چت USB دوربین ویدئو کنفرانس
Mar 25, 2017
مدل هیچ.: TEVO-V1080
رنگ: نقره ای
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت
پیکسل های موثر: 2.1 مگاپیکسل
ساخته شده در خروجی ویدئو: USB 2.0
زبان: انگلیسی
پروتکل: VISCA، شرکت Pelco-D / P
سفارشی: سفارشی
علامت تجاری: PUAS
مشخصات: 135 * 145 * تا 150mm
کد HS: 8525
ویدئو: ویدئو
نصب شده: ODM
سنسور: 1 / 2.8 "HD CMOS رنگ
لنز: ثابت تمرکز
OSD: بله
گواهی: CE، ISO9001
ساختار: جدید
گواهی: CE، ROHS، ISO، FCC
بسته بندی خنثی و یا به عنوان سفارشی: حمل و نقل بسته بندی
منبع: چین
بررسی اجمالی محصولات:
TENVEO ترکیبی 1080P بالا خروجی ویدئو دیجیتال با راحتی از سنت USB 2 0.0، ارائه یک روش برای بازاریابی برای ساخت ویدئو کنفرانس اقتصادی است. USB 2 دوربین کنفرانس 0.0 ویدئو، با 2. 2 مگاپیکسل سنسور CMOS رنگ، خروجی تصویر با وضوح بالا کیفیت تصویر که رسیدن به 1080P / 3 0 و 720p / 30. RS232C پشتیبانی و کنترل از راه دور RS422 (VISCA، PELCO P / پروتکل د) رابط، برای همه تنظیمات دوربین و پان / شیب / زوم از راه دور با سرعت بالا عملیات کنترل ارتباطات، تنظیم PTZ چند منظوره.
زمینه کاربرد:
TEVO USB 2 0.0 HD دوربین ویدئو کنفرانس راه حل ایده آل سفارشی برای کنفرانس از راه دور ویدئو، آموزش از راه دور، ارتباطات پزشکی و اینترنت از راه دور و غیره، از فضای کاری باز به فضای کلاس درس و اتاق کنفرانس فراهم می کند.
مشخصات محصول:
1. اتخاذ 2. 2 مگاپیکسل پیکسل موثر، 1/2. 8 حسگر "Exmor CMOS،
2. فرمت های تصویری: MJPEG 1080P / 720P 30/30
3. 10 × نوری، 12 * دیجیتال
4. رابط USB 2.0، پلاگین و بازی
5. رابط USB 2.0، دسترسی به کنترل PTZ و ZOOM
6. بین المللی پیشگام تکنولوژی موتور فوق العاده ساکت و آروم، ساخت PTZ به نوبه خود در سکوت
7. 128 ایستگاه از پیش تنظیم و 255 آبشار آدرس پروتکل پسوند
8. VISCA ابتکار داخلی و پروتکل به طور خودکار تکنولوژی شناسایی PELCO P / D، بدون نیاز به تغییر کد یا منو
9. اصلی طراحی فن آوری خودکار تلنگر (رومیزی / نصب و راه اندازی سقف)
پارامترهای فنی:
| M ODEL | TEVO-V1080 |
| SENS ای R | 1 / 2.7 "CMOS رنگ HD |
| پیکسل های موثر | 2. 2 MP |
| فیلم ORMAT F | 1080P30، 720P 30 |
| بزرگنمایی | فوکوس ثابت |
| جنس زنبق و سوسن | خودکار / دستی |
| زاویه F ield از iew V | 56 & # 176؛ (W) |
| تمرکز | خودکار / دستی / فشار |
| حداقل. lumination ایل | 0.2 لوکس /0.005Lux |
| تعادل رنگ سفید | خودکار / دستی |
| S / N نسبت | & # 8805؛ 50dB است |
| هاتر S الکترونیک | از 1 به 1 / 10،000 بازدید |
| کاهش دهنده نویز دیجیتال | 2D / 3D |
| جبران خسارت C بازگشت نور | روشن خاموش |
| از پیش تعیین شده | 255 |
| پان / شیب چرخش زاویه | پان & # 177؛ 170 & # 176؛ ، وقتی -30 & # 176؛ ~ + 90 & # 176؛ |
| پان / شیب سرعت | 0.1-180 & # 176؛ (PAN)، 0.1-120 & # 176؛ (شیب) |
| کنترل ترمینال | RS-232C / RS-422 |
| پروتکل کنترل | VISCA، PELCO-P / D |
| رابط خروجی ویدئو | USB 2.0 |
| درجه حرارت عملیات | -10 & # 186؛ C ~ + 50 & # 186؛ C |
| قدرت | DC12V |
| قدرت C onsumption | 12W |
| وزن | 1.6kg |
ابعاد:
240 * 95 * 145mm / 330 X 285 X 130mm (قبل از / پس از بسته بندی)
رابط نمایش
تجهیزات جانبی:
DC 12V آداپتور برق، کنترل از راه دور مادون قرمز، کتابچه راهنمای کاربر، RS-232C خط کنترل سریال، کابل USB2.0 (5 متر)، براکت و پیچ.
شروع سریع:
خدمات ما:
1، دو سال گارانتی
2، OEM و ODM خدمات (زبان، آرم، بسته بندی و غیره در دسترس است)
3، تحویل سریع (3-10 روز پس از پرداخت دریافت شده)
4، TT / پی پال قابل قبول
TEVNVEO تصویری شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2002 تاسیس شد، تولید کننده حرفه ای از دوربین های ویدئو کنفرانس، با CE، FCC، ISO9001: صدور گواهینامه 2008. ما متعهد به عرضه سلام فن آوری، کیفیت بالا و راه حل های ویدئو کنفرانس انسانی. نصب شده و ODM در دسترس است.
برتن `hestiate به من برای هر گونه اطلاعات تماس بگیرید.
به امید همکاری با شما!
ایمیل: sales02@tenveo.com
فیس بوک: Xiaoling نینگ
توییتر: کری نینگ
اسکایپ: کری نینگ
چه برنامه ها: + 8618677780472
ما چت: 18677780472
QQ: 936923808
مدیر بازرگانی: cn1520308805nqcx

