با کیفیت بسیار بالا دوربین فیلمبرداری TEVO-V1080
Mar 24, 2017
مشخصات محصول
مدل هیچ.: TEVO-V1080
نوع: ویدئو کنفرانس سیستم
ویدئو: ویدئو
علامت تجاری: Tenveo
مشخصات: CE، FCC، ROHS
منشاء: شنزن
1 TEVO-V1080 ثابت است تمرکز، به ویژه مناسب برای اتاق کنفرانس کوچک و متوسط، کلاس درس و ...
2 همچنین می تواند تصویر با کیفیت عالی در محیط نور کم، به ویژه مناسب برای روشنایی وضعیت کلی فراهم می کند.
3 حداکثر رزولوشن می تواند رسیدن به 1920 * 1080، فرکانس قاب حداکثر خروجی را می 30f / s و رسیدن به، تضمین کیفیت بالا، در همان زمان، همچنین می توانید تقاضا از تسلط از تصویر را تامین کند.
4 سیگنال به نویز ویدئو دوربین فشرده سازی تصویر بهره وری کد از کیفیت بالا ترمینال تلویزیون کنفرانس ویدئو به طور مستقیم تحت تاثیر قرار دهد. TEVO-V1080 اعمال الگوریتم کاهش nosie بر اساس تخمین حرکت، با استفاده از نسل جدیدی از حسگرهای سر و صدا، سر و صدا به طور موثر کاهش می دهد.
5 Tevo-108 با استفاده از سنسور CMOS پیشرفته ترین صنعت است که می WDR (طیف گسترده ای پویا) پشتیبانی، به وضوح می توانید ضبط تصویربرداری تمام صحنه زیر نور قوی و کنتراست تیره از محیط زیست، مانند نور پس زمینه.
6 Tevo-1080 ارائه VISCA، PELCO-D
7 مادون قرمز کنترل از راه دور قابلیت انتقال سیگنال. Tevo-1080 می تواند قادر به دریافت سیگنال به جز خود کنترل از راه دور آن اختصاص داده شده، همچنین می توانید سیگنال کنترل از راه دور را از کاربر دریافت، ارسال سیگنال به ترمینال ویدئو کنفرانس throuth VISCA در بندر.
| مشخصات محصول | |
| فرمت های تصویری | با کیفیت 1080p / |
| علامت در ثانیه نرخ | 9600 / 4800bps |
| نوع سنسور | CMOS، 1 / 2.7inch |
| پیکسل سنسور | 2.1million |
| خروجی تصویری | USB2.0 |
| سیگنال سیستم | 1080P () 720P (1280X720) VGA (640x480 برای) CIF (352x288) |
| ترمینال کنترل | USB، RS232C، RS485 (دو طرفه) |
| تعادل رنگ سفید | خودکار / دستی |
| جبران نور پس زمینه | حمایت کردن |
| علامت در ثانیه نرخ | 9600 / 4800bps |
| سرعت حرکت پان | 1-280 درجه سانتی / S |
| سرعت حرکت شیب | 1-100 درجه سانتی / S |
| محدوده حرکتی پان | 360 درجه |
| اسکن حرکت خودکار | حمایت کردن |
| اسکن مرز | 0-35 درجه سانتی |
| کنترل از راه دور | IR بی سیم کنترل از راه دور P / T |
| نوع پروتکل | VISCA، شرکت Pelco-D، Pelco و-P |
| آداپتور برق | DC12V / 2.0A |
| اتلاف قدرت | 12W |
| اندازه | 240 * 95 * 145mm / 330 X 285 X 130mm (قبل از / پس از بسته بندی) |
| رنگ | نقره ای و سیاه و سفید |
| وزن | 600g / 1.66kg (قبل از / پس از بسته بندی) |
| دمای کار | 0-50 ℃ |
اضافه کردن .: Room511-514، Fengtian جدید ساختمان فن آوری، شمالی Xuegang جاده، Longhua ناحیه جدید است. Shenzhen.CN.
تلفن: 86-13657740706
فکس: 86-755-85258499
واتساپ: 008613657740706
SKYPE: راشل لیانگ (008613657740706)
QQ: 451810239
ویچت: 13657740706





