TEVO-HD9618 HD 1080P ویدئو کنفرانس PTZ دوربین وب با HD-SDI HDMI خروجی DVI
Mar 24, 2017
مدل هیچ.: TEVO-HD9618
ویدئو: ویدئو
ارتباطات: تبادل نظر
نصب شده: ODM
سنسور: 1 / 2.8 به "Exmor CMOS
لنز: 18 X زوم اپتیکال، 12 برابر بزرگنمایی دیجیتال
ساخته شده در خروجی ویدئو HDMI، 3G-SDI، فیلم YPbPr، CVBS، DVI-I
زبان: انگلیسی و یا به عنوان سفارشی
علامت تجاری: PUAS و یا به عنوان سفارشی
مشخصات: 220x160x160mm
کد HS: 8525
نوع: ویدئو کنفرانس سیستم
ترکیب: CMOS
رنگ: سیاه
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت
پیکسل های موثر: 3.27 مگا پیکسل
سیستم سیگنال: 1080 60p / 50p را
دوربین رابط کنترل: RS-232C / RS-422
OSD: بله
بسته بندی خنثی و یا به عنوان سفارشی: حمل و نقل بسته بندی
منبع: چین
بررسی اجمالی محصولات:
TEVO-HD9618 نام تجاری بالا هوشمند دوربین کنفرانس های ویدئویی HD است، با ماژول، ارائه 3.27MP تصویر با وضوح بالا. همه تنظیمات دوربین و پان / شیب / زوم از راه دور با سرعت بالا عملیات کنترل از ارتباطات است. منحصر به فرد ثبت فن آوری خودکار تلنگر (دسکتاپ و یا نصب و راه اندازی سقف)، با 255 ایستگاه از پیش تنظیم، تنظیم PTZ چند منظوره. RS232 و RS422 کنترل از راه دور (VISCA، PELCO P / پروتکل د) رابط.
زمینه کاربرد:
TENVEO HD دوربین ویدئو کنفرانس به طور گسترده ای در ویدئو کنفرانس، اتاق کنفرانس، حضور از راه دور، کنفرانس چند حزبی، آموزش از راه دور، موسسات آموزشی، آموزش شرکت ها، جلسه کسب و کار، دولت، پزشکی از راه دور، مسکن عبادت، ارتباطات اینترنتی، نظارت، دادگاه ها و غیره مورد استفاده قرار
مشخصات محصول:
1. کامل HD 1080P 50/60
2. 240 بار نسبت زوم متغیر (20 برابر بزرگنمایی اپتیکال با 12 برابر بزرگنمایی دیجیتال)
3. 1 / 2.8 به "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI، فیلم YPbPr، DVI-I، خروجی HDMI تصویر به طور همزمان
5. خروجی HD و SD به طور همزمان سیگنال
6. VISCA و PELCO P / پروتکل D پشتیبانی
7. یکی کنترل از راه دور با چهار دوربین
8. بالا پایان آلیاژ پایین، کاهش دمای دوربین، اطمینان حاصل شود خروجی تصویر به طور پیوسته
9. ساخته شده در دسترسی به اینترنت RJ45، پشتیبانی 10M / 100 اینترنت
10. 255 ایستگاه از پیش تنظیم موقعیت توسط کامپیوتر و یا کنترل کننده صفحه کلید، 254 آدرس تواند تنظیم شود، به طور خودکار شناسایی
11. روش چند کنترل در دسترس، پشتیبانی RS232 / 485 کنترل سریال، بدون نیاز به تغییر کدک
12. سازگار با ویدئو کنفرانس بزرگ و سخنرانی کدک ضبط
پارامترهای فنی:
| مدل | TEVO-HD9618 |
| سنسور | 1 / 2.8 به "Exmor CMOS |
| پیکسل های موثر | 2.1 |
| فرمت های تصویری | 1080P / 60، 1080P / 50، 1080P / 30، 1080P / 25، به 1080i / 60، به 1080i / 50، 720P / 60، 720P / 50، 720P / 30، 720P / 25 |
| بزرگنمایی | زوم اپتیکال 18X |
| جنس زنبق و سوسن | خودکار / دستی |
| زاویه میدان دید | 2.9 & # 176؛ (T) -55.4 & # 176؛ (W) |
| تمرکز | خودکار / دستی / فشار |
| حداقل. اشراق | 0.5Lux / 0.095lux |
| تعادل رنگ سفید | خودکار / دستی |
| S / N نسبت | & # 8805؛ 50dB است |
| شاتر الکترونیکی | از 1 به 1 / 10000s |
| کاهش دهنده نویز دیجیتال | 2D / 3D |
| جبران خسارت بازگشت نور | روشن خاموش |
| از پیش تعیین شده | 255 |
| پان / شیب چرخش زاویه | پان & # 177؛ 170 & # 176؛، وقتی -30 & # 176؛ ~ + 90 & # 176؛ |
| پان / شیب سرعت | 0.1-180 & # 176؛ (PAN)، 0.1-120 & # 176؛ (شیب) |
| کنترل ترمینال | RS-232C / RS-422 |
| پروتکل کنترل | VISCA، PELCO-P / D |
| رابط خروجی ویدئو | SDI، فیلم YPbPr، DVI-I، HDMI، CVBS |
| درجه حرارت عملیات | -10 & # 186؛ C ~ + 50 & # 186؛ C |
| قدرت | DC12V |
| مصرف برق | 12W |
| وزن | 2.5kg محل |
| شبکه پارامتر | |
| ویدئو شبکه برنامه نویسی | MJPEG، H.264، مشخصات بالا |
| برنامه نویسی استاندارد | 1080P (1920 * 1080) تا 30 فریم / ثانیه، 720P (1280 * 720) تا 30 فریم / ثانیه، D1 (720 * 576) تا 25 فریم / ثانیه |
| پروتکل شبکه | L2TP، های IPv4، IGMP، ICMP، ARP، TCP، UDP، DHCP، PPPoE است، RTP، RTSP، QoS را، DNS، DDNS، NTP، FTP، از UPnP، HTTP، SNMP، SIP، GB / T28181، ONVIF |
| جریان صوتی | AAC-LC boardband کدگذاری صوتی، با کیفیت صدای بالا. |
| رابط شبکه | Bulti در RJ45 دسترسی به اینترنت، پشتیبانی از 10 M / 100 داده ها در اینترنت M |
خدمات ما:
1، دو سال گارانتی
2، OEM و ODM خدمات (زبان، آرم، بسته بندی و غیره در دسترس است)
3، تحویل سریع (3-10 روز پس از پرداخت دریافت شده)
4، TT / پی پال قابل قبول
Tenveo تصویری شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2001 تاسیس شد، تولید کننده حرفه ای از دوربین های ویدئو کنفرانس، با CE، FCC، ISO9001: 2008 گواهی. ما متعهد به عرضه سلام فن آوری، کیفیت بالا و راه حل های ویدئو کنفرانس انسانی. نصب شده و ODM در دسترس است.
به امید همکاری با شما!
تماس:
ایمیل: sales02@tenveo.com
ایمیل: sales02@tenveo.com
فیس بوک: Xiaoling نینگ
توییتر: کری نینگ
اسکایپ: +8618677780472
چه برنامه ها: 86-18677780472
ما چت: 18677780472
QQ: 936923808
مدیر بازرگانی: cn1520308805nqcx



