با کیفیت 720p HD دوربین فیلمبرداری کنفرانس Tevo-V720
Mar 24, 2017
مشخصات محصول
اطلاعات پایه
مدل Tevo-V720
نوع: ویدئو کنفرانس سیستم
ویدئو: ویدئو
ارتباطات: تبادل نظر
ویژگی اشاره: جهته
رنگ: سفید
دوربین با کیفیت 720p HD ویدئو کنفرانس: USB2.0
لنز زوم 10x: 1280 * 720 30frames
علامت تجاری: Tenveo
توضیحات محصول
ویژگی های محصول: Tevo-V720 ویدئو کنفرانس تصویر تصویر دوربین، انجماد تصویر، ثابت زوم تمرکز؛ با یک کلیک عمل، آسان برای استفاده، کاملا کاربردی، عملکرد قابل توجه است که می تواند در دراز مدت بهره برداری پایدار، آسان برای استفاده، لازم نیست! به maintain.With از پیش تعیین شده هدف چند، حافظه، منطقه اسکن، کنترل سوئیچ کمکی، کنترل از راه دور مادون قرمز، تصویر وارونه، تصویر آینه، انجماد تصویر، و غیره دامنه اسکن نامحدود، سازگار با انواع پروتکل کنترل، با استفاده از RS422 استاندارد / کنترل RS232 حالت.
| مدل | TEVO-V720 |
| سنسور | MT9M034 1.3 میلیون پیکسل. (1280 * 720 پا 30 فریم / ثانیه.) |
| وضوح | 720P (1280X720) VGA (640x480 برای) CIF (352x288) |
| نرخ فریم | 720: با کیفیت 30fps |
| حداقل روشنایی | 0.5Lux در F2.0 |
| عدسی | 1.3 میلیون پیکسل |
| گرفتن در معرض | خودکار |
| بزرگنمایی | فوکوس ثابت |
| تعادل رنگ سفید | خودکار / دستی |
| سیگنال به نویز | > 50dB است |
| زاویه چرخش پان | 360 درجه |
| زاویه چرخش شیب | بالا: 90 درجه، پایین: 45 ° |
| پان / شیب سرعت | 1-280 ° / S؛ 1-100 درجه سانتی / S |
| قدرت | DC 12V |
| اندازه محصول | 240 * 95 * 145mm / 330 X 285 X 130mm (قبل از / پس از بسته بندی) |
| وزن محصول | 600g / 1.66kg (قبل از / پس از بسته بندی) |
اضافه کردن .: Room511-514، Fengtian جدید ساختمان فن آوری، شمالی Xuegang جاده، Longhua ناحیه جدید است. Shenzhen.CN.
تلفن: 86-13657740706
فکس: 86-755-85258499
واتساپ: 008613657740706
SKYPE: راشل لیانگ (008613657740706)
QQ: 451810239
ویچت: 13657740706





