صدا و فیلم همه در یک وب کم TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| مدل | TEVO-VA200 Pro |
| نام | صوتی و تصویری همه در یک وب کم است |
| حسگر تصویری | سنسور 1 / 2.7 CMOS (OV2710) |
| لنز | زاویه دید 2.2 میلی متر |
| پیکسل موثر | 2.10 مگا پیکسل |
| بزرگنمایی | تمرکز ثابت |
| رابط | میکرو USB2.0 |
| قالب فشرده سازی فیلم | MJPEG ، YUV |
| وضوح | 1920×1080 |
| زاویه دید افقی | 112° |
| حداقل روشنایی | 350Lux |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه USB ، 5 ولت ، 70 میلی آمپر |
| میکروفون | داخلی 2 میکروفون جهت دار Omni |
| گوینده | داخلی 2 بلندگو |
| وزارت دفاع | 50 سانتی متر |
| تعادل رنگ سفید | خودکار |
| FPS | حداکثر 30 فریم در ثانیه (MJPG |
| طول کابل | 3m |
| سیستم پشتیبانی | ویندوز: 10 ، 8.1 ، 8 ، 7 و macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| نرم افزار سازگار | بزرگنمایی ، شلوار جین آبی ، Broadsoft ، Starleaf ، Pexip ، Vidyo ، Google Hangouts ، رفتن به جلسه و غیره |
| تجهیزات جانبی | کابل USB ، کتابچه راهنمای کاربر |
| مصرف برق | 2w |
| فرکانس بلندگو | 20Hz ~ 20KHz |
| امپدانس | 4Ω |
| حداکثر خروجی | 85dB |
| جهت میکروفون | همه کاره |
| حساسیت | -33dBFS |
| فرکانس میکروفون | 20Hz ~ 20KHz |
| برد برد (رادیو) | 3m |
| اندازه محصول | 262 (W) .5 85.5 (D) × 110 (H) میلی متر |
| وزن محصول | 0.33 g |





