دوربین پخش مستقیم PTZ 12 برابر دوربین IP نوری با USB HDMI SDI RJ45
مدل: Tevo-VHD612a
* زوم نوری 12 برابر ، پشتیبانی از ردیابی خودکار AI
* کیفیت تصویر Crystal Clear HD1080P
* سنسور CMOS 1/2.8'Sony ، پیکسل های مؤثر 2.07MP
* SDI ، HDMI USB ، خروجی ویدیویی RJ45 (پشتیبانی از پخش پو و IP)
* حرکت دقیق ، صاف و ساکت PTZ (PAN: 350 درجه ، شیب: 180 درجه)
* NR 2D و 3D برای بهترین کیفیت فیلم در شرایط مختلف روشنایی
* از پیش تعیین شده: 10 از طریق تنظیم از راه دور IR (256 از طریق RS232)
* از پروتکل VISCA ، PELCO-P و PELCO-D ، کنترل از راه دور RS232/RS485/IP/IR پشتیبانی کنید
* پروتکل شبکه: NDI|HX2 (فقط پشتیبانی نسخه NDI) ، SRT ، TCP/IP ، HTTP ، RTSP ، RTMP ، ONVIF ، DHCP ، Multicast و غیره.
* محل قرارگیری دسک تاپ پشتیبانی ، سوار سقف ، دیوار دیواری و پایه سه پایه (قابل سوار شدن)
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
TENVEO به روز شده SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI-AUTO TRACTING 12X 1080p 60fps PTZ دوربین

TENVEO AI AUTO TRACTING 3G-SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X OPTICAL OPTICAL+ 8} X دیجیتال زوم 1080p 60fps دوربین PTZ دوربینیک انتخاب مناسب برای ضبط و پخش خدمات کلیسایی ، رویدادهای عبادت ، فعالیت های دولتی ، جلسات ، کنسرت های زنده ، راه اندازی محصول ، پخش استودیو و پخش زنده است.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 دوربین پخش مستقیم PTZ】دوربین پخش مستقیم PTZ مجهز به لنزهای زاویه ای گسترده زوم دیجیتال 12 برابر {1} x است که تا 1080p 60fps خروجی ویدیوی FHD می رسد. مجهز به سنسور CMOS 1/2.8 "، همراه با فناوری کاهش نویز دیجیتال 2D و 3D و الگوریتم.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 دوربین AI PTZ با ردیابی خودکار از ردیابی شکل انسان بر اساس الگوریتم پیشرفته AI پشتیبانی می کند. از طریق تشخیص چهره ، می تواند مکان افراد را به طور دقیق تعیین کند ، ردیابی خودکار و انتخاب قاب اتوماتیک را تحقق بخشد. این امر باعث می شود که برای ضبط رویدادهای زنده ، مانند برنامه های عبادت خدمات کلیسا ، رویدادهای ورزشی ، کنسرت های زنده ، تولید فیلم یا کنفرانس های بزرگ ایده آل باشد.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 tenveo دوربین PTZ را می توان از راه دور کنترل کرد تا 350 درجه (175 درجه) به صورت افقی و 180 درجه (90 درجه) به صورت عمودی به روش دقیق ، صاف و ساکت کنترل شود. همچنین از 10 تنظیم از تنظیمات از طریق کنترل از راه دور IR پشتیبانی می کند و برای کنترل 255 از پیش تنظیم از طریق رابط Rs232 و RS485 برای کنترل حرفه ای در دسترس است. روش مناسب می تواند به سرعت کنترل تابه دوربین PTZ ، شیب ، بزرگنمایی و حرکت به موقعیت از پیش تعیین شده برای دنباله نزدیک را کنترل کند.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 مجهز به رابط های 3G-SDI ، HDMI ، USB3.0 و RJ45 ، این دوربین پخش مستقیم PTZ در هنگام اتصال به دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف ، انعطاف پذیری و تطبیق پذیری را فراهم می کند. پو (802.3AF) پشتیبانی کرد. در همین حال ، رابط های خط و خط خارج می توانند به دستگاه های صوتی وصل شوند و از جریان صوتی و تصویری همزمان پشتیبانی می کنند (دستگاه صوتی گنجانده نشده است). این امر باعث می شود تا با طیف گسترده ای از دستگاه ها و سیستم عامل ها سازگار باشد و به شما امکان می دهد تمام نیازهای پخش مستقیم خود را برآورده کنید.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】The IP Live Streaming Camera can be compatible with the current popular video/streaming software, including Zoom, Skype, YouTube, WebEx, BlueJeans, Facebook, Teams, Facetime, Google Hangout, OBS, Google Meet and and video production software which supports NDI HX. از ویندوز 7/8.1/10 ، Mac OS 10.10 ، Linux ، Android یا بالاتر پشتیبانی می کند. دوربین جریان نیز به طور گسترده در دوره های آنلاین ، پخش های زنده کلیسا ، تله پزشکی ، پخش استودیو ، کنفرانس فناوری پیشرفته ، رویدادهای بزرگ و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 دوربین پخش مستقیم PTZ از دسک تاپ ، سه پایه ، دیوار یا سقف پشتیبانی می کند (پیچ های دیواری و پیچ های نصب شده شامل). و Tenveo سرویس خدمات پشتیبانی فنی پس از فروش و خدمات پشتیبانی فنی (سرویس ارتقاء سیستم عامل و غیره) را ارائه می دهد. اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید ، ما خوشحال خواهیم شد که طی 24 ساعت به شما پاسخ دهیم و قطعاً یک راه حل رضایت بخش را برای شما ارائه می دهیم.
| شماره شماره | tevo-vhd612a ndi |
| حسگر | 1/2.8'' |
| پیکسل های مؤثر | 2.07MP |
| سیگنال های ویدیویی | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| بزرگ شدن | زوم نوری 12 برابر |
| لنز | f =4.2 mm ~ 50.4mm |
| دیافراگم | F1.8 ~ F2.8 |
| زاویه افقی | 70.2 درجه 6.52 درجه |
| زاویه عمودی | 42.6 درجه 3.76 درجه |
| زاویه مورب | 77.5 درجه 7.53 درجه |
| زوم دیجیتال | 8X |
| خروجی ویدیویی | USB 3.0 ، HDMI ، RJ45 ، SDI |
| معیار سیگنال | NTSC/PAL |
| رابط کنترل | Rs232 ، RS485 ، USB ، NET |
| شاتر | 1/30s ~ 1/10000s |
| تعادل سفید | خودکار ، سرپوشیده ، در فضای باز ، یک فشار ، دستی ، var |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| کاهش سر و صدای دیجیتال | کاهش نویز دیجیتال 2D و 3D |
| میزان BAUD | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| پروتکل کنترل | VISCA ، PELCO-D ، PELCO-P |
| پروتکل USB | UVC 1.1 |
| روشنایی حداقل | 0.5 Lux @ (F1.8 ، AGC ON) |
| SNR | بزرگتر از یا برابر با 50dB |
| چرخش افقی | 350 درجه (175 درجه) 0.1 درجه /S-100 درجه /ثانیه |
| چرخش عمودی | 180 درجه (90 درجه) 0.1 درجه /S-80 درجه S |
| H&V Flip | حمایت |
| یخ زدن | حمایت |
| پره | حمایت |
| تعداد از پیش تعیین شده | 255 |
| دقت | 0.1 درجه |
| ویژگی های IPC | |
| قالب رمزگذاری ویدیویی | H.264/H.265/MJPG |
| جریان ویدئویی | جریان اصلی ، جریان فرعی |
| وضوح جریان اصلی | 1920x1080 ، 1280x720 ، 1024x576 ، 940x540 و غیره. |
| وضوح جریان فرعی | 1280x720 ، 1024x576 ، 720x480 ، 720x408 و غیره. |
| نرخ بیت ویدیو | 32kbps ~ 102400kbps |
| نوع نرخ بیت | نرخ متغیر ، نرخ ثابت |
| نرخ فریم | 50Hz: 1fps ~ 50fps ، 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| فشرده سازی صوتی | AAC |
| نرخ بیت صوتی | 96kbps ، 128kbps ، 256kbps |
| پروتکل شبکه | NDI|HX2 ، SRT ، TCP/IP ، HTTP ، RTSP ، RTMP ، ONVIF ، DHCP ، Multicast و غیره. |
| رابط ورودی/خروجی | |
| خروجی HD | 1xhdmi 1x3G-SDI: نوع BNC ، 800MVP-P ، 75Ω ، به همراه استاندارد SMPTE 424M |
| شبکه | 1XRJ45: رابط اترنت 10m/100m ، POE (802.3AF) |
| رابط صوتی | 1-CH: رابط صوتی 3.5 میلی متر ، خط در 1-CH: رابط صوتی 3.5 میلی متر ، خط خارج |
| USB | 1XUSB3.0: نوع B جک زن |
| رابط ارتباطی | 1XRS232 در: 8pin min din ، حداکثر فاصله: 30 متر ، پروتکل: VISCA/PELCO-D/PELCO-P 1XRS232 OUT: 8pin min din ، حداکثر فاصله: 30m ، پروتکل: فقط استفاده از شبکه ویسکا 1XRS485: 2Pin Phoenix Port ، حداکثر فاصله: 1200 متر ، پروتکل: VISCA/PELCO-D/PELCO-P |
| جک قدرت | نوع جیتا (DC در 12 ولت) |
| مشخصات عمومی | |
| منبع تغذیه | DC 12V/2A |
| مصرف برق | 12W |
| دمای کار | 0 درجه تا 40 درجه |
| رطوبت کار | 20 ٪ -80 ٪ RH |
| دمای | -20 درجه تا 60 درجه |
| رطوبت | 20 ٪ -90 ٪ RH |
| اندازه محصول | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (قبل / بعد از بسته بندی) |
| وزن محصول | 1.37 کیلوگرم / 2.45 کیلوگرم (وزن خالص / ناخالص) |
تگ های محبوب: دوربین پخش مستقیم PTZ 12 برابر دوربین IP نوری با USB HDMI SDI RJ45 ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین










