AI AUTO TRACTING LIVE PTZ CAMERA 1080P@60fps 30x بزرگنمایی نوری
مدل: Tevo- VHD630A
* 1/2.8'''sony CMOS ، 2.07 مگا پیکسل ، کریستال شفاف HD1080P@60fps کیفیت فیلم
* زاویه دید گسترده 70 درجه + 30 x زوم نوری - مناسب برای اتاق متوسط تا بزرگ
* پو حمایت کرد
* حرکت دقیق ، صاف و ساکت PTZ (تابه: 350 درجه ، شیب: 180 درجه)
* NR 2D و 3D برای بهترین کیفیت فیلم در شرایط مختلف روشنایی
* خروجی های ویدیویی USB/HDM1/SDI/RJ45
* پایانه های کنترل پشتیبانی مانند صفحه کلید Joysticker (RS232 ، RS485) و IR Remote
* پشتیبانی از سقف ، کوه دیواری و سه پایه (قابلمه معکوس)
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول

Tenveo به روزرسانی SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI- tracking 30x 1080p 60fps دوربین PTZایده آل برای ضبط و پخش خدمات کلیسایی ، رویدادهای عبادت ، فعالیت های دولتی ، کنفرانس ها ، کنسرت های زنده ، راه اندازی محصول ، پخش استودیو و پخش زنده است.

ویژگی های اصلی:
* CMOS 1/2.8'''Sony ، 2.07 مگا پیکسل ، کریستال شفاف HD1080P@60fps کیفیت فیلم ،
* Auto Smart - ردیابی و قاب بندی خودکار
* فناوری کاهش نویز 2D/3D پیشرفته ، ضمن تضمین وضوح تصویر بالا ، باعث کاهش بیشتر نویز می شود
* همزمان 3G- SDI ، HDMI ، USB ، IP Video Out ، به راحتی برای تولید ویدیوی حرفه ای
* پروتکل کنترل چندگانه و پروتکل شبکه
* پشتیبانی از سقف ، کوه دیواری و سه پایه (قابلمه معکوس)

تنظیم آسان از پیش تعیین شده
برای یک دنباله نزدیک - بالا به موقعیت های از پیش تعیین شده (10 از پیش تنظیم از طریق کنترل از راه دور ، 255 از طریق PELCO ، 64 از طریق VISCA) بروید. رابط RS485 و RS232 را برای کنترل صفحه کلید ارائه دهید.

سازگاری جهانی
با بیشتر کنفرانس های ویدیویی و نرم افزارهای پخش مستقیم مانند زوم ، اسکایپ ، OBS ، Facebook Live ، WebEx ، Polycom ، Microsoft Lync ، Cisco و Bluejeans و غیره کار می کند.

روش کنترل متفاوت
همزمان USB ، HDMI ، 3G- SDI و خروجی های ویدیویی IP/NDI. RS232/RS485/IR از راه دور با کنترل چندگانه و پروتکل شبکه.

نصب چندگانه
دسک تاپ های پشتیبانی ، سوار بر سقف ، نصب دیواری و سه پایه (قابلمه معکوس).

| شماره شماره | Tevo - VHD630a |
| حسگر | 1/2.8'' |
| پیکسل های مؤثر | ۲٫۰۷ مگاپیکسل |
| سیگنال های ویدیویی | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| بزرگ شدن | بزرگنمایی نوری 30 برابر |
| لنز | f =4.6 mm ~ 138mm |
| دیافراگم | F1.8 ~ F3.6 |
| زاویه افقی | 62.3 درجه 2.31 درجه |
| زاویه عمودی | 36.1 درجه 1.29 درجه |
| زاویه مورب | 69.5 درجه 2.63 درجه |
| زوم دیجیتال | 8X |
| خروجی ویدیویی | USB 3.0 ، HDMI ، RJ45 ، SDI |
| معیار سیگنال | NTSC/PAL |
| رابط کنترل | Rs232 ، RS485 ، USB ، NET |
| شاتر | 1/30s ~ 1/10000s |
| تعادل سفید | خودکار ، سرپوشیده ، در فضای باز ، یک فشار ، دستی ، var |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| کاهش سر و صدای دیجیتال | کاهش نویز دیجیتال 2D و 3D |
| میزان BAUD | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| پروتکل کنترل | visca ، pelco- d ، pelco - p |
| پروتکل USB | یوویسی ۱.۱ |
| روشنایی حداقل | 0.5 Lux @ (F1.8 ، AGC ON) |
| نسبت سیگنال به نویز | بزرگتر از یا برابر با 50dB |
| چرخش افقی | 350 درجه (175 درجه) 0.1 درجه /S-100 درجه /ثانیه |
| چرخش عمودی | 180 درجه (90 درجه) 0.1 درجه /S-80 درجه S |
| H&V Flip | حمایت |
| یخ زدن | حمایت |
| پره | حمایت |
| تعداد از پیش تعیین شده | 255 |
| دقت | 0.1 درجه |
| ویژگی های IPC | |
| قالب رمزگذاری ویدیویی | H.264/H.265/MJPG |
| جریان ویدئویی | جریان اصلی ، جریان فرعی |
| وضوح جریان اصلی | 1920x1080 ، 1280x720 ، 1024x576 ، 940x540 و غیره. |
| وضوح جریان فرعی | 1280x720 ، 1024x576 ، 720x480 ، 720x408 و غیره. |
| نرخ بیت ویدیو | 32kbps ~ 102400kbps |
| نوع نرخ بیت | نرخ متغیر ، نرخ ثابت |
| نرخ فریم | 50Hz: 1fps ~ 50fps ، 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| فشرده سازی صوتی | AAC |
| نرخ بیت صوتی | 96kbps ، 128kbps ، 256kbps |
| پروتکل شبکه | SRT ، TCP/IP ، HTTP ، RTSP ، RTMP ، ONVIF ، DHCP ، Multicast و غیره. |
| رابط ورودی/خروجی | |
| خروجی HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: نوع BNC ، 800MVP- P ، 75Ω ، به همراه استاندارد SMPTE 424M |
| شبکه | 1XRJ45: رابط اترنت 10m/100m ، POE (802.3AF) |
| رابط صوتی | 1-CH: رابط صوتی 3.5 میلی متر ، خط در 1-CH: رابط صوتی 3.5 میلی متر ، خط خارج |
| یواسبی | 1XUSB3.0: نوع B جک زن |
| رابط ارتباطی | 1xrs232 در: 8pin min din ، حداکثر فاصله: 30m ، پروتکل: Visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin min din ، حداکثر فاصله: 30m ، پروتکل: فقط استفاده از شبکه ویسکا 1xrs485: 2pin Phoenix درگاه ، حداکثر فاصله: 1200m ، پروتکل: Visca/pelco- d/pelco - p |
| جک قدرت | نوع جیتا (DC در 12 ولت) |
| مشخصات عمومی | |
| منبع تغذیه | DC 12V/2A |
| مصرف برق | 12W |
| اندازه محصول | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (قبل / بعد از بسته بندی) |
| وزن محصول | 1.37 کیلوگرم / 2.45 کیلوگرم (وزن خالص / ناخالص) |
تگ های محبوب: AI AUTO TRACTING LIVE PTZ CAMERA 1080P@60fps 30x بزرگنمایی نوری ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین




