کلیسای HDMI پخش مستقیم PTZ دوربین 20x بزرگنمایی نوری
مدل: Tevo-VHD20U
* بزرگنمایی نوری 20 برابر
* زاویه مورب 60 درجه
* سنسور CMOS 1/2.8'Sony
* 2.38 مگا پیکسل ، 1080p@60fps
* خروجی های ویدئویی USB HDMI
* حرکت دقیق ، صاف و ساکت PTZ (تابه: 350 درجه ، شیب: 180 درجه)
* NR 2D و 3D
* از پیش تعیین شده: 10 از طریق تنظیم از راه دور IR (256 از طریق RS232)
* از پروتکل VISCA ، PELCO-P و PELCO-D ، کنترل از راه دور RS232/RS485/IP/IR پشتیبانی کنید
* محل قرارگیری دسک تاپ پشتیبانی ، سوار سقف ، دیوار دیواری و پایه سه پایه (قابل سوار شدن)
* سازگار با بیشتر نرم افزار و سیستم عامل کنفرانس ویدیویی
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
Tenveo USB3.

تجربه همکاری مجازی خود را باTENVEO USB3.راه حل حرفه ای برای گرفتن تصاویر خیره کننده در طول کنفرانس های ویدئویی ، خدمات کلیسا ، رویدادهای عبادت ، آموزش گروهی ، جلسات آموزش و پخش زنده.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 همه جزئیات را ضبط کرده و تجربه همهجانبه ای را با دوربین اتاق کنفرانس Tenveo FHD 1080p 60fps PTZ ارائه دهید. با بزرگنمایی نوری 20 برابر آن ، سنسور CMOS 1/2.8 '' ، 2.38 مگاپیکسلی ، اکنون می توانید تصویری زیبا و مفصل را ضبط کنید که جلسات یا رویدادهای مجازی شما را به زندگی می رساند. لنزهای زاویه ای گسترده تضمین می کنند که هیچ شرکت کننده ای از قاب خارج نشود ، در حالی که بزرگنمایی نوری 20 برابر امکان نزدیکی بلندگوها و مجریان کلیدی را فراهم می کند.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 tenveo دوربین PTZ را می توان از راه دور کنترل کرد تا 350 درجه (175 درجه) به صورت افقی و 180 درجه (90 درجه) به صورت عمودی به روش دقیق ، صاف و ساکت کنترل شود. همچنین از 10 تنظیم از طریق کنترل از راه دور IR پشتیبانی می کند و برای تنظیم 255 از پیش تنظیم از طریق رابط Rs232 و RS485 برای کنترل حرفه ای در دسترس است. روش مناسب می تواند به سرعت کنترل تابه دوربین PTZ ، شیب ، بزرگنمایی و حرکت به موقعیت از پیش تعیین شده برای دنباله نزدیک را کنترل کند.

دوربین کنفرانس ویدیویی Tenveo از کانال های خروجی ویدیو از جمله USB3 پشتیبانی می کند. {1}}} و HDMI. یکپارچه به سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی محبوب مانند Skype ، Zoom ، Obs و YouTube از طریق USB3 متصل شوید. {3}}} یا HDMI. در همین حال ، می تواند به طور همزمان فیلم حداکثر 1080p@60fps را از پخش مستقیم HDMI (MJPG/H.264/H.265) خارج کند. این یک راه حل مناسب برای جلسات آنلاین تجارت گروهی کوچک یا متوسط است.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 دوربین PTZ می تواند با نرم افزار محبوب ویدیویی/جلسه فعلی ، از جمله زوم ، اسکایپ ، یوتیوب ، پیام رسان فیس بوک ، تیم ها ، FaceTime ، Google Hangout ، Obs ، Google Meet و غیره سازگار باشد. از ویندوز 7/8.1/10 ، Mac OS 10.10 ، Linux ، Android یا بالاتر پشتیبانی می کند. دوربین جریان نیز به طور گسترده در تماس های ویدیویی ، کنفرانس های ویدئویی ، دوره های آنلاین ، پخش زنده کلیسا ، سخنرانی کالج ، پزشکی پزشکی ، آموزش از راه دور ، مصاحبه از راه دور ، آموزش از راه دور و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 کنفرانس وب کم پشتیبانی از دسک تاپ ، مانیتور ، سه پایه ، دیوار یا سقف (پیچ های نصب و نصب دیواری و پیچ های نصب).

| شماره شماره | Tevo-VHD20U |
| حسی | 1/2.8''sony cmos |
| پیکسل های مؤثر | 2.38 مگا پیکسل |
| سیگنال های ویدیویی | 1080p@60/50/30/25fps ، 720p@60/50/30/25fps |
| بزرگ شدن | بزرگنمایی نوری 20 برابر |
| لنز | f =5. 9-94. 4mm |
| دیافراگم | F1.8-3.9 |
| زاویه افقی | 52.1 درجه (w) -3 4 درجه (t) |
| زاویه عمودی | 29.3 درجه (w) -1. 9 درجه (t) |
| زاویه مورب | 59.8 درجه (w) -3. 9 درجه (t) |
| خروجی ویدیویی | USB 3. 0 ، HDMI |
| قالب رمزگذاری ویدیویی | H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 |
| وضوح ویدیو | 1080p (1920 *1080) و غیره |
| معیار سیگنال | NTSC/PAL |
| موقعیت از پیش تعیین شده | کاربر می تواند تا 255 از پیش تنظیم شده (10 از پیش تنظیم شده توسط IR Remote) تنظیم کند |
| رابط کنترل | rs -232 (فقط ورودی) ، rs -485 ، USB |
| شاتر | 1/30s {2}}}/10000s ، خودکار |
| میزان BAUD | 2400/4800/9600/38400bps |
| پروتکل کنترل | Visca ، pelco-d ، pelco-p (rs -232 ، rs -485) |
| پروتکل USB | UVC1.1 |
| روشنایی حداقل | 0. 1lux |
| SNR | بزرگتر از یا برابر با 50dB |
| چرخش افقی | 35 0 درجه (175 درجه) 0.1 درجه /s {4}}} درجه /s |
| چرخش عمودی | 18 0 درجه (90 درجه) 0.1 درجه /s -80 درجه s |
| منبع تغذیه | DC 12V/2A |
| مصرف برق | 12W |
| دمای کار | 0 درجه تا 40 درجه |
| رطوبت کار | 20 ٪ -80 ٪ rh |
| دما ذخیره | -20 درجه تا 60 درجه |
| رطوبت | 20 ٪ -90 ٪ rh |
| اندازه محصول | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (قبل / بعد از بسته بندی) |
| وزن محصول | 1.37 کیلوگرم / 2.45 کیلوگرم (وزن خالص / ناخالص) |
تگ های محبوب: کلیسای HDMI پخش مستقیم PTZ دوربین 20x بزرگنمایی نوری ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین












