
بزرگنمایی نوری 20 برابر با 4K60fps برای کنفرانس یا دوربین پخش مستقیم
مدل: Tevo- VHD1080PRO
دوربین شیب تیل فوکوس ثابت
طراحی براق و هوشمند
اتصال USB2.0 را به هم وصل و پخش کنید
Crystal Clear HD1080P کیفیت تصویر
حرکت PTZ دقیق ، صاف و ساکت
پیش تعیین شده: 9 از طریق تنظیم از راه دور IR (256 از طریق RS232)
1/2.7 اینچ با کیفیت بالا ، سنسور CMOS 8MP (16: 9)
کیفیت برتر با لنز شیشه ای کامل مواد دید گسترده 138 درجه دید بدون تحریف ویدیو
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
بزرگنمایی نوری 20 برابر با 4K60fps برای کنفرانس یا دوربین پخش مستقیم
* Tenveo UV620A Ultra یک دوربین حرفه ای 4K@60fps PTZ است که دارای یک سنسور CMOS 1/1.8 اینچ 8.29mp است که Ultra - Video UHD تیز را با رنگ های پر جنب و جوش ضبط می کند ، قابلیت نور کم- و دامنه گسترده دینامیکی (WDR).
* بزرگنمایی نوری 20 برابر آن با پسوند دیجیتال 16 برابر انعطاف پذیری فریم یکپارچه را فراهم می کند ، در حالی که میدان دید 66.6 درجه دارای فضاهای بزرگ است.
* با Al - ردیابی انسانی قدرتمند ، پشتیبانی از POE و NDI & Dante AV - H سازگاری ، UV620A Ultra امکان بالایی -}} ، انتقال ویدیو را پایین-}}} intival anpporents {{5} professional for professional for professional for professional for تولید

پشتیبانی از رابط Multi-USB+HDMI+SDI+LAN با NDI®HX2 کاملو Poe- انعطاف پذیری اتصال نهایی

UV620A Ultra Ultra -} تأخیر کم (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
با سازگاری کامل در سراسر اکوسیستم Dante - شامل کنترلر Dante برای مسیریابی واقعی- ، مدیر دامنه Dante برای استقرار شرکت های ایمن ، و مدیر دانته برای مدیریت متمرکز -} دوربین یکپارچه در محیط کار رسانه های IP حرفه ای ادغام می شود.

TENVEO UV620A Ultra از الگوریتم های پیشرفته یادگیری عمیق با تشخیص انسانی استفاده می کند تا عملکرد ردیابی درجه- را ارائه دهد.
پردازنده AL آن قاب بندی دقیق را از طریق تنظیم ترکیب خودکار بر اساس موقعیت و کمیت موضوع امکان پذیر می کند ، در حالی که ردیابی تطبیقی ، پیگیری صاف از موضوعات متحرک با پیش بینی سرعت هوشمند را تضمین می کند.
این راه حل ردیابی هوشمند با آگاهی از صحنه برای جلوگیری از انسداد خودکار ، تمرکز مداوم و قاب بندی بهینه را حتی در محیط های موضوعی پویا ، 0 {0} حفظ می کند.

Tenveo در حال طراحی ، ابزار ، تولید و فروش محصولات کنفرانس ویدیویی به طور مستقیم است.
ما OEM و ODM را برای مشتریان خود ارائه می دهیم!
پارامترهای محصول:
| شماره شماره | Tevo - uv620a Ultra |
| دوربین | |
| حسگر | 1/1.8'' |
| پیکسل های مؤثر | 8.42MP |
| سیگنال های ویدیویی | HDMI: 4KP60 ، 4KP59.94 ، 4KP50 ، 4KP30 ، 4KP25 ، 4KP29.97 ، 1080P60 ، 1080P50 ، 1080I60 ، 1080I50 ، 1080P30 ، 1080P59.94 ، 1080I59.94 ، 1080P29.94 ، 1080P29.94 ، 1080P29.94 ، 1080P294 ، 1080P29.94 ، 1080P29.94 ، 1080P29.94 ، 1080P29.94 ، 1080I59.94 ، 1080I59.94 ، 1080I59 3G- SDI: 1080p60 ، 1080p50 ، 1080p30 ، 1080p29.97 ، 1080p59.94 ، 1080p25 ؛ 1080i60 ، 1080i50 ، 1080i59.94 ؛ 720p60 ، 720p59.94 ؛ |
| بزرگ شدن | بزرگنمایی نوری 20 برابر |
| لنز | f =6.25 mm ~ 125mm |
| دیافراگم | F1.58 ~ F3.95 |
| زاویه افقی | 59.6 درجه 3.5 درجه |
| زاویه عمودی | 35.7 درجه ~ 2.0 درجه |
| زاویه مورب | 66.6 درجه ~ 4.0 درجه |
| زوم دیجیتال | 16X |
| خروجی ویدیویی | USB 2.0 ، HDMI ، RJ45 ، SDI |
| معیار سیگنال | NTSC/PAL |
| رابط کنترل | Rs232 ، RS485 ، USB ، NET |
| شاتر | 1/30s ~ 1/10000s |
| تعادل سفید | خودکار ، سرپوشیده ، در فضای باز ، یک فشار ، دستی ، var |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| کاهش سر و صدای دیجیتال | کاهش نویز دیجیتال سه بعدی |
| میزان BAUD | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| پروتکل کنترل | visca ، pelco- d ، pelco - p |
| پروتکل USB | UVC 1.1 ~ 1.5 |
| روشنایی حداقل | 0.5 Lux @ (F1.8 ، AGC ON) |
| SNR | بزرگتر از یا برابر با 55dB |
| چرخش افقی | 350 درجه (175 درجه) 0.1 درجه /S-100 درجه /ثانیه |
| چرخش عمودی | 180 درجه (90 درجه) 0.1 درجه /S-80 درجه /ثانیه |
| H&V Flip | حمایت |
| یخ زدن | حمایت |
| پره | حمایت |
| تعداد از پیش تعیین شده | 255 |
| دقت | 0.1 درجه |
| ویژگی های IPC (دوربین IP) | |
| قالب رمزگذاری ویدیویی | H.264/H.265/MJPEG |
| جریان ویدئویی | جریان اصلی ، جریان فرعی |
| وضوح جریان اصلی | 3840x2160،1920x1080،1280x720 و غیره. |
| وضوح جریان فرعی | 720x480،320x240 و غیره. |
| نرخ بیت ویدیو | 32kbps ~ 20480kbps |
| نوع نرخ بیت | نرخ متغیر ، نرخ ثابت |
| نرخ فریم | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| فشرده سازی صوتی | AAC ، G711a |
| نرخ بیت صوتی | 96kbps ، 128kbps |
| پروتکل شبکه | dante av - h ، ndi|hx2 ، srt ، tcp/ip ، http ، rtsp ، rtmp (s) ، onvif ، dhcp ، gb/t28181 ، multicast ؛ پشتیبانی کامل nd |
| رابط ورودی/خروجی | |
| خروجی HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: نوع BNC ، 800MVP- P ، 75Ω ، به همراه استاندارد SMPTE 424M |
| شبکه | 1XRJ45: رابط اترنت 10m/100m/1000m |
| رابط صوتی | 1-CH: رابط صوتی 3.5 میلی متر ، خط در 1-CH: رابط صوتی 3.5 میلی متر ، خط خارج |
| USB | 1XUSB2.0: نوع A |
| رابط ارتباطی | 1XRS232 در: 8pin min din ، حداکثر فاصله: 30 متر ، پروتکل: Visca/pelco- d/pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin min din ، حداکثر فاصله: 30m ، پروتکل: فقط استفاده از شبکه ویسکا 1xrs485: 2pin Phoenix درگاه ، حداکثر فاصله: 1200m ، پروتکل: Visca/pelco- d/pelco - p |
| جک قدرت | نوع جیتا (DC در 12 ولت) |
| مشخصات عمومی | |
| منبع تغذیه | DC 12V/2A (حداکثر) |
| مصرف برق | 24W (حداکثر) |
| دمای کار | 0 درجه 40 درجه |
| رطوبت کار | 20 ٪ -80 ٪ RH |
| دمای | -20 درجه تا 60 درجه |
| رطوبت | 20 ٪ -90 ٪ RH |
| اندازه محصول | 156.1*176.4*175.3mm / 285*217*197mm (قبل / بعد از بسته بندی) |
| وزن محصول | 1.51 کیلوگرم / 2.6 کیلوگرم (وزن خالص / ناخالص) |
تگ های محبوب: بزرگنمایی نوری 20 برابر با 4K60fps برای کنفرانس یا دوربین پخش مستقیم ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین






