
کم قیمت 4K AUTO ROCING SDI USB IP 20X PTZ دوربین کنفرانس
مشخصات:
{0}}} k ردیابی خودکار با بزرگنمایی نوری 20 برابر
2. دوربین کنفرانس SDI USB IP 20X PTZ
3. مجهز به سنسور CMOS سونی 1/2.8 "
4. 8.29 megapixels
5. وضوح واقعی 4K را با وفاداری و وضوح رنگ مادام العمر ارائه می دهد.
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
کم قیمت 4K AUTO ROCING SDI USB IP 20X PTZ دوربین کنفرانس
Equipped with a Sony 1/2.8" CMOS sensor and 8.29 megapixels, Tenveo UVS20A-4K ptz camera delivers true 4K clarity with lifelike color fidelity and sharpness. Its 20x Optical Zoom on the other hand effortlessly transitions from wide-angle shots to tight close-ups without losing شفافیت کامل برای کنفرانس ، پخش زنده و ضبط سخنرانی.

تولید خود را با ردیابی هوشمند اتومبیل به سطح بعدی برسانید.
UVS20A -} 4K موتور ردیابی داخلی AI با هوشمندانه اهداف انسانی را مشخص می کند ، با حرکت سازگار می شود و قاب بندی را حفظ می کند ، و اطمینان می دهد که مجریان در محوریت و تمرکز در کل هستند.

UVS20A-4K از طیف گسترده ای از رابط ها و پروتکل های جریان پشتیبانی می کند و باعث ایجاد ادغام در سیستم های موجود بی دردسر می شود.
-خروجی های Video: HDMI ، USB 3.0 ، SDI ، RJ45 (پشتیبانی از POE+)
-پروتکل های پخش: RTSP ، RTMP ، SRT ، NDI®|HX2
-رابط های کنترل: RS232 ، RS485 ، USB (UVC) ، IP
--پروتکل های کنترل: VISCA ، PELCO-D/P ، ONVIF ، VISCA Over IP
چه برای پخش مستقیم ، همکاری از راه دور یا ادغام سیستم ، Tenveo UVS20A-4K با زحمت با محیط شما سازگار است.

ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تأمین کنندگان پیشرو در چین شناخته می شوند ، اکنون ما به گرمی از شما استقبال می کنیم تا بتوانید دوربین پیشرفته Tenveo 4K را ردیابی خودکار SDI USB IP 20X کنفرانس کنفرانس با قیمت پایین داشته باشیم. با کمک تجهیزات و فناوری پیشرفته ، می توانیم با کیفیت و عملکرد خوب تجهیزات خود را به شما اطمینان دهیم.
| شماره شماره | Tevo - uvs20a-4k |
| حسگر تصویر | سونی 1/2.8 "CMOS |
| پیکسل های مؤثر | 8.29MP |
| زوم نوری | بزرگنمایی نوری 20 برابر |
| لنز | f =4.95 mm ~ 99mm |
| دیافراگم | F1.7-F3.7 |
| زاویه افقی | 51.9 درجه ~ 3.0 درجه |
| زاویه عمودی | 39.7 درجه 2.2 درجه |
| زاویه مورب | 63.1 درجه -3.7 درجه |
| قالب ویدیویی | 4kp@30/25fps ، 2kp@60 ، 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps ، 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps ، 240p@30fps |
| قالب رمزگذاری ویدیویی | H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| SNR | بزرگتر از یا برابر با 50dB |
| تمرکز | خودکار / کتابچه راهنما |
| کاهش سر و صدای دیجیتال | کاهش نویز 2D و 3D |
| قرار گرفتن در معرض بیماری | خودکار / کتابچه راهنما |
| رابط I / O | |
| رابط های ویدیویی | HDMI ، USB3.0 ، RJ45 ، SDI |
| قالب فشرده سازی ویدیویی | H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 |
| شبکه | درگاه اترنت تطبیقی 10m/100m ؛ پشتیبانی از پو IEEE802.3AF |
| پروتکل شبکه | RTSP ، RTMP ، VISCA OVER IP ، ONVIF ، SRT ، NDI|HX2 |
| پروتکل کنترل | visca/pelco - d/pelco - p ؛ نرخ BAUD: 2400/4800/9600/38400 |
| رابط کنترل | RS232 (فقط ورودی) ، RS485 ، USB3.0 (UVC1.1) ، RJ45 |
| پارامتر PTZ | |
| چرخش افقی | 350 درجه (175 درجه) 0.1 درجه /S-100 درجه /ثانیه |
| چرخش عمودی | 180 درجه (90 درجه) 0.1 درجه /S-80 درجه /ثانیه |
| شماره از پیش تعیین شده | کاربر می تواند تا 255 از پیش تنظیم شده (10 از پیش تنظیم شده توسط IR Remote) تنظیم کند |
| پارامتر عمومی | |
| سیستم های عملیاتی | ویندوز 10 ، ویندوز 11or بالاتر ؛ Android ، Mac OS ™ 10.10 یا بالاتر ، لینوکس (برای پشتیبانی از UVC لازم است.) |
| ولتاژ ورودی | DC 12v |
| جریان ورودی | 2.0a (حداکثر) |
| مصرف برق | 24W (حداکثر) |
| دما ذخیره | -20 درجه تا 60 درجه |
| رطوبت | 20 ٪ -90 ٪ RH |
| دمای کار | 0 درجه تا 40 درجه |
| رطوبت کار | 20 ٪ -80 ٪ RH |
| بعد (W*H*D) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (قبل/ بعد از بسته بندی) |
| N.W. / G.W. | 1.6 کیلوگرم/ 2.8 کیلوگرم (وزن خالص/ ناخالص) |
تگ های محبوب: کم قیمت 4K ردیابی خودکار SDI USB IP 20X CAMERON کنفرانس PTZ ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین





