4K پخش مستقیم دوربین NDI دوربین کنفرانس 12x با خروجی های ویدئویی IP USB HDMI
مدل شماره: tevo-vl12u ndi
* بزرگنمایی نوری 12 برابر
* سونی imx 415 1/2.8 "سنسور CMOS ، 8.29 مگا پیکسل
* کیفیت تصویر UHD4K ، زاویه دید گسترده
* HDMI USB ، خروجی ویدیویی RJ45 (پشتیبانی از Poe & IP)
* حرکت دقیق ، صاف و ساکت PTZ (تابه: 350 درجه ، شیب: 180 درجه)
* NR 2D و 3D برای بهترین کیفیت فیلم در شرایط مختلف روشنایی
* از پیش تعیین شده: 10 از طریق تنظیم از راه دور IR (256 از طریق RS232)
* از پروتکل VISCA ، PELCO-P و PELCO-D ، کنترل از راه دور RS232/RS485/IP/IR پشتیبانی کنید
* پروتکل شبکه: NDI|HX2 ، SRT ، TCP/IP ، HTTP ، RTSP ، RTMP ، ONVIF ، DHCP ، Multicast و غیره.
* محل قرارگیری دسک تاپ پشتیبانی ، سوار سقف ، دیوار دیواری و پایه سه پایه (قابل سوار شدن)
* پشتیبانی از POE/NDI: می تواند قدرت ، کنترل ، تنظیم و پیش نمایش فیلم را بر روی یک کابل اترنت.
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول

دوربین VL12U 4K مجهز به POE ، USB3 است. {3 {3} ، سنسور سونی ، لنزهای واقعاً 4K ، زوم نوری 12 برابر و یک سیستم تصویر فوق العاده HD. این فیلم تیز ، رنگ برجسته و دقت نوری استثنایی را ارائه می دهد. فن آوری داخلی آن ، تعادل نور را برای تأکید بر چهره ها و ایجاد رنگ های پوست طبیعی حتی در شرایط کم نور یا پس زمینه بهینه می کند. علاوه بر این ، زوم نوری 12 برابر با زاویه افقی 70.82 درجه گسترده امکان پذیر است تا به راحتی نیازهای اتاق های جلسات متوسط تا بزرگ را برآورده سازد.





| شماره شماره | vl12u ndi |
| حسگر تصویر | سونی imx {0}}}/2.8 "cmos |
| پیکسل های مؤثر | 8.29MP ، 16: 9 |
| قالب ویدیویی | HDMI (4kp@30/25fps ، 1080p@60/50/30/25fps ، 720p@60/50/30/25fps) ؛ USB3.0(3840*2160P@30fps,2560*1440P@30fps,1920*1080P@30fps,1280*720P@30fps,640*480P@30fps,320*240P@30fps;YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG) |
| زوم نوری | زوم 12x |
| لنز | f =3. 9-46. 8mm |
| دیافراگم | F1.6-F2.8 |
| زاویه افقی | 70.82 درجه (w) -6 48 درجه (t) |
| زاویه عمودی | 47.72 درجه (w) -73. 66 درجه (t) |
| زاویه مورب | 78.58 درجه (w) {2}}} 42 درجه (t) |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| SNR | >50db |
| تمرکز | خودکار / کتابچه راهنما |
| کاهش سر و صدای دیجیتال | کاهش نویز 2D و 3D |
| قرار گرفتن در معرض بیماری | خودکار / کتابچه راهنما |
| رابط های ویدیویی | HDMI ، USB3. {1}} C ، RJ45 |
| قالب فشرده سازی ویدیویی | H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 |
| شبکه | درگاه اترنت تطبیقی 10m/100m ؛ پشتیبانی از پو IEEE802.3AF |
| پروتکل شبکه | NDI|HX2 ، RTSP ، RTMP ، ONVIF ، GB28181 ؛ از VISCA از IP پشتیبانی کنید |
| پروتکل کنترل | VISCA/PELCO-D/PELCO-P ؛ نرخ BAUD: 38400/9600/4800/2400 |
| رابط کنترل | RS232 (فقط ورودی) ، RS485 ، USB3. {3}} C (UVC1.1) ، RJ45 |
| چرخش تابه/شیب | ± 175 درجه ، درجه {1}} درجه-+90 درجه |
| سرعت کنترل تابه | 0. 1 -80 درجه /ثانیه |
| سرعت کنترل شیب | 0. 1 -60 درجه /ثانیه |
| شماره از پیش تعیین شده | کاربر می تواند تا 255 از پیش تنظیم شده (10 از پیش تنظیم شده توسط IR Remote) تنظیم کند |
| سیستم های عملیاتی | ویندوز 7 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 10 ، ویندوز 11 ؛ Android ، Mac OS ™ 10.10 یا بالاتر ، لینوکس (برای پشتیبانی از UVC لازم است.) |
| ولتاژ ورودی | DC 12v |
| جریان ورودی | 2. 0 a (حداکثر) |
| مصرف برق | 13W (حداکثر) |
| دما ذخیره | -20 درجه تا 60 درجه |
| رطوبت | 20 ٪ -90 ٪ rh |
| دمای کار | 0 درجه تا 40 درجه |
| رطوبت کار | 20 ٪ -80 ٪ rh |
| بعد (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (قبل/ بعد از بسته بندی) |
| N.W. / G.W. | 1.35 کیلوگرم/ 2.05 کیلوگرم (وزن خالص/ ناخالص) |
| لوازم جانبی | دوربین 1 x ؛ کابل USB 1 x ؛ آداپتور برق 1 x ؛ 1x کنترل از راه دور IR ؛ 1 X Wall Mount ؛ کتابچه راهنمای 1 X |
| ضمانت MFG | 3 سال قطعات استاندارد و ضمانت نیروی کار |
تگ های محبوب: 4K پخش مستقیم دوربین NDI دوربین کنفرانس 12x با خروجی های ویدئویی IP USB HDMI ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
-

بهترین دوربین وب ویدیویی با 4K 30fps برای کنفرانس اس...
-

وب کم USB برای اتاق کنفرانس
-

وب کم FHD 4K با Microphone برای اسکایپ ساخته شده-
-

زوم 4 برابری دوربین وب EPTZ USB2. خروجی ویدیو برای ک...
-

VA300C 4K کنفرانس وب کم EPTZ وب کم USB برای جریان زن...
-

دوربین پخش زنده حرفه ای با زوم 12 برابری 4K POE NDI ...






