بزرگنمایی نوری 4K 12x با دوربین فیلمبرداری کنفرانس USB3.0 PTZ
محصول شماره: tevo {1} }vl12u
ویژگی اصلی
USB3.0 ، HDMI ، نوع- C ، دوربین اترنت PTZ با بزرگنمایی نوری 12 برابر
8.29MP ، 16: 9
زاویه دید 78.58 درجه درجه
قالب ویدیویی YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG
قالب فشرده سازی ویدیویی H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 ، NV12
پروتکل شبکه RTSP ، RTMP ، ONVIF ، GB28181 ؛ از VISCA از IP پشتیبانی کنید
پشتیبانی Visca/pelco - d/pelco {{1} p ؛ نرخ Baud: 9600/4800/38400/2400
RS232 (ورودی و خروجی) ، RS485 ، نوع - C (UVC1.1) را تایپ کنید
سازگار با هر برنامه نرم افزاری کنفرانس ویدیویی و خدمات ابری
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
دوربین کنفرانس USB3.0 PTZ Video 12x Zoom 4K PTZ با عملکرد ردیابی خودکار AI
- استفاده از سونی IMX415 1}/2.8 "CMOS و Tamron Lens یک FOV گسترده 78.58 درجه را ارائه می دهد و از زوم نوری 12 برابر {4} X بزرگنمایی دیجیتال. SNR بالای سنسور CMOS و کاهش صدای دیجیتال 2D و 3D پشتیبانی می کند که در 0.5 لوکس کم نور است.
- به عنوان یک دوربین PTZ ، از چرخش تابه/شیب پشتیبانی می کند (175 درجه ،- 90 درجه {{2} درجه) (ورودی و خروجی) ، RS485 ، Type-C (UVC1.1).
یک دوربین پخش مستقیم پخش زنده HD و دوربین کنفرانس ویدیویی است ، می تواند همزمان حداکثر 3840*2160p@30fps ویدیویی از USB3.0 ، HDMI (4KP@30/25FPS ، HDMI و IP IP (H.264 ، H.265 ، MJPG ، YUY2 ، NV12) را پشتیبانی کند. RTMP ، ONVIF ، GB28181 ؛






Tevo - vl12u - ai usb3.0 / hdmi / ip دوربین ptz
| نام مورد | دوربین USB3.0 /HDMI PTZ با بزرگنمایی 12x |
| شماره شماره | tevo - vl12u - ai |
| حسگر تصویر | سونی imx415 1}/2.8 "cmos |
| پیکسل های مؤثر | 8.29MP ، 16: 9 |
| لنز | f =3.9-46.8 mm |
| دیافراگم | F1.6 ~ F9.6 |
| قالب ویدیویی | HDMI (4kp@30/25fps ، 1080p@60/50/30/25fps ، 720p@60/50/30/25fps) |
| USB3.0 (3840*2160P@30fps ، 2560*1440p@30fps ، 1920*1080p@30fps ، 1280*720p@30fps ، 640*480p@30fps ، 320*240p@30fps | |
| YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG) | |
| زوم نوری | زوم 12x |
| زاویه افقی | 70.82 درجه (W) -6.48 درجه (T) |
| زاویه | 47.72 درجه (W) -73.66 درجه (T) |
| زاویه مورب | 78.58 درجه (W) -7.42 درجه (T) |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| رابط I / O | |
| رابط های ویدیویی | hdmi ، - c ، اترنت را تایپ کنید |
| قالب فشرده سازی ویدیویی | H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 ، NV12 |
| شبکه | بندر اترنت 10m/100m ، پشتیبانی از POE IEEE802.3AF |
| پروتکل شبکه | RTSP ، RTMP ، ONVIF ، GB28181 ؛ از VISCA از IP پشتیبانی کنید |
| پروتکل کنترل | visca/pelco - d/pelco - p ؛ نرخ Baud: 9600/4800/38400/2400 |
| رابط کنترل | RS232 (ورودی و خروجی) ، RS485 ، نوع - C (UVC1.1) را تایپ کنید |
| پارامتر PTZ | |
| چرخش تابه/شیب | درجه 175 درجه ، -90 درجه -+90 درجه |
| سرعت کنترل تابه | 0.1 -80 درجه /ثانیه |
| سرعت کنترل شیب | 0.1-60 درجه /ثانیه |
| شماره از پیش تعیین شده | 255 از پیش تنظیم شده توسط Pelco- D ، 32 از پیش تنظیم شده توسط Pelco- P ، 7 از پیش تنظیم شده توسط VISCA (10 از پیش تنظیم شده توسط کنترلر از راه دور) |
| پارامتر عمومی | |
| سیستم های عملیاتی | ویندوز 7 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 10 ، ویندوز 11 ؛ Android ، Mac OS ™ 10.10 یا بالاتر ، لینوکس (برای پشتیبانی از UVC.) |
| ولتاژ ورودی | DC 12v |
| جریان ورودی | 1.0a (حداکثر) |
| مصرف برق | 13W (حداکثر) |
| دما ذخیره | -10 درجه-+60 درجه |
| رطوبت | 20%-90% |
| دمای کار | -10 درجه-+50 درجه |
| رطوبت کار | 20%-80% |
| بعد (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm / 260*217*197mm (قبل / بعد از بسته بندی) |
| N.W. / G.W | 1.43kg/2.096kg |
| لوازم جانبی | 1xCamera ؛ کابل 1xusb ؛ آداپتور 1xpower ؛ 1xwall Mount ؛ 1xmanual |
| ضمانت MFG | 3 سال قطعات و نیروی کار |
تگ های محبوب: بزرگنمایی نوری 4K 12x با دوربین فیلمبرداری کنفرانس USB3.0 PTZ ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین













