کنفرانس بی سیم میکروفون بلوتوث با 2 میکروفن انبساط
مدل شماره: tevo {1} m6b {3 }ex
* USB/بلوتوث/بی سیم/جک 3.5 میلی متر
* ساخته شده در 8 میکروفن همه جانبه وفاداری
* شعاع وانت صوتی 6 متر
* باتری 8000mAh
* 2 MIC های انبساط در دسترس هستند (شعاع وانت صوتی 3 متر)
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
tevo - m6b - Ex Convention Microphone Convention Microphone برای B2B یا عمده فروشی
الگوی بزرگنمایی کنفرانس متوسط
شرح
• وانت 660 درجه ای همه جانبه 6 متر
• ارتباطات استثنایی کامل ، اتخاذ DSP ، نویز ، اکوکاکندر ، فناوری تقویت صدا ، و اطمینان حاصل می کند که همه با وضوح کریستالر شنیده می شوند.
• اتصال USB / Bluetooth / Wireless Dongle
• 8000mAh (باتری لیتیوم ساخته شده) ؛ زمان موسیقی (حداکثر 13 ساعت) ؛ سریعترین زمان شارژ: 3 ساعت ؛ به طور منظم زمان را به بالا شارژ کنید: 6 ساعت (از شارژ PD2.0/3.0 پشتیبانی کنید ، با حداکثر توان تا 18W). پشتیبانی از اتصال میکروفون های گسترش
• با گسترش دسترسی به وانت صوتی ، عملکرد را به شدت افزایش می دهد ، بنابراین اطمینان حاصل می شود که همه صداها در یک جلسه یا اتاق کنفرانس با صدای بلند و واضح شنیده می شوند.
خدمات قابل اعتماد تولید OEM از Tenveo
تولید کنندگان برتر قرارداد برای فیلم و صوتی
ISO - کارخانه معتبر
تولید کنندگان MOQ کم با کنترل کیفیت
تامین کنندگان تولید فله رقابتی

| شماره شماره | Tevo - m6b - Ex USB / Bluetooth Spehone |
| بلوتوث | BT5.0 |
| باتری | 8000mAh (ساخته شده - در باتری لیتیوم) ؛ زمان موسیقی (حداکثر 13 ساعت) ؛ سریعترین زمان شارژ: 3 ساعت ؛ به طور مرتب زمان را شارژ کنید: 6 ساعت (از شارژ PD2.0/3.0 پشتیبانی کنید ، با حداکثر توان تا 18W) |
| نوع اتصال | USB/Bluetooth/Wireless/Jack Jack (Daisy - نسخه زنجیره ای دارای جک 2x3.5 میلی متر است) |
| اندازه اتاق جلسه | 15-30㎡ |
| با | حداکثر 15 شرکت کننده |
| دامنه وانت | 6 متر (19.68 فوت) |
| عکسبرداری | ساخته شده در میکروفون 8x |
| نوع میکروفون | omni - جهت (دامنه وانت 360 درجه) |
| حساسیت میکروفون | -38db |
| کاهش سر و صدا | بله |
| صوتی کامل دوبلکس | بله |
| ایک | بله |
| دامنه فرکانس | 100 هرتز تا 20 کیلوهرتز |
| سخنران | 5W/110DB |
| رابط | 1 x Type- C ، پورت صوتی 1x 3.5mm ، درگاه 2x3.5mm برای میکروفون های انبساط |
| الزامات سیستم | ویندوز 7/8/10 یا بالاتر ، MACOS 10.7 یا بالاتر ، OS Chrome V29.01547 یا بالاتر |
| پشتیبانی درخواست | نرم افزار: Skype ، FaceTime ، Zoom ، تیم های مایکروسافت ، Hangouts ، Obs ، Xsplit و غیره. |
| دمای کار | -10 درجه-+45 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه-+45 درجه |
| رطوبت ذخیره سازی | 20 ٪ - 90 ٪ RH (غیرقانونی) |
| رطوبت کار | 20 ٪ - 80 ٪ RH (غیرقانونی) |
| منبع تغذیه | 5V /3A یا 9V /2A |
| اندازه محصول | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (قبل/بعد از بسته بندی) |
| وزن محصول | 1.02kg /1.67kg(net / وزن ناخالص) (MIC های انبساط شامل) |
| میکروفون | |
| نام مورد | میمون |
| رابط | جک 1x3.5 میلی متر |
| دامنه وانت | 3 متر |
| اندازه محصول | 73.7*74*20mm (وزن خالص) |
| وزن محصول | 95.5 گرم (وزن خالص) |
تگ های محبوب: کنفرانس بی سیم میکروفون بلوتوث با 2 میکروفن انبساط ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
-

بلندگوی کنفرانس بلوتوث بی سیم USB
-

Microphone جدید Tenveo USB بلوتوث بی سیم 6 متری برد ...
-

بلندگو کنفرانس را به رایانه با کابل USB وصل و پخش کنید
-

میکروفون کنفرانس TEVO-M1 اتصال و پخش USB برای لپ تاپ...
-

بلندگوی کنفرانس بلوتوث قابل حمل M3B 5M برای 10 نفر
-

کنفرانس میکروفون بلندگو برای کنفرانس بزرگ زنجیره دیز...









