راه حل های میکروفون کنفرانس صوتی برتر برای جلسه شما
مدل No.Tevo- M5BPRO
رادیوهای وانت 6m 360 درجه
اتصال USB/بلوتوث/بی سیم
ساخته شده - در بالا - وفاداری همه - pointing ارائه وانت صوتی 360 درجه بیش از 6 متر
لغو اکو و کاهش سر و صدا
سازگار با تمام پلتفرم UC پیشرو
مناسب برای رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
Tenveo Magicall M5BPRO یک بلندگو کنفرانس بی سیم ممتاز است که برای جلسات مدرن ساخته شده است.
این دستگاه دارای اتصالات USB ، بلوتوث 5.0 و بی سیم ، یک آرایه میکروفون 8- و یک بلندگو فوق العاده شفاف 5W برای وانت صوتی 360 درجه تا 6 متر است.

با داشتن باتری 8000 میلی آمپر ساعتی ، کاهش نویز و فناوری کامل دوبلکس ، مکالمات شما طبیعی ، شفاف و بدون وقفه باقی می ماند. شاخص های LED بصری و سازگاری جهانی M5BPRO را به عنوان انتخاب مناسبی برای جلسات تجاری ، کار از راه دور و کنفرانس ترکیبی تبدیل می کند.

کنفرانس تجاری بلندگو میکروفون PC بلندگو USB برای اسکایپ

ویژگی های اصلی ساده:
رادیوهای وانت 6m 360 درجه
USB به رایانه شخصی ، بلوتوث به تلفن همراه و پد ، بی سیم به رایانه
ساخته شده - در بالا - وفاداری همه - pointing ارائه وانت صوتی 360 درجه بیش از 6 متر
لغو اکو و کاهش سر و صدا
سازگار با تمام پلتفرم UC پیشرو
مناسب برای رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی
با ما تماس بگیرید:
شرکت فناوری ویدیویی SZ Tenveo ، .ltd
افزودن: طبقه 8 ، عمارت فوکنگ کیجی ، جاده یوسونگ ، جامعه فوکنگ ، Longhua Dist. ، شنژن ، چین
ایمیل: Sales09@tenveo.com
TEL/WECHAT: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
اسکایپ: زنده: 956467630_1
وب سایت:www.tenveo - video -} کنفرانس. com
| Tevo - M5b Pro | |
| نام مورد | بلندگو USB / بلوتوث (آبشار اختیاری است) |
| شماره شماره | M5b Pro |
| بلوتوث | BT5.0 |
| باتری | 8000mAh (ساخته شده - در باتری لیتیوم) ؛ زمان موسیقی (تا 18 ساعت) ؛ سریعترین زمان شارژ: 3.5 ساعت ؛ به طور منظم زمان را شارژ کنید: 7 ساعت (از شارژ PD2.0/3.0 پشتیبانی کنید ، با حداکثر توان تا 18W) |
| نوع اتصال | USB/بلوتوث/بی سیم |
| اندازه اتاق جلسات برای بلندگو تک | 15-30㎡ |
| دیدار با تلفن مجرد | حداکثر 15 شرکت کننده |
| دامنه وانت | 6 متر |
| عکسبرداری | 8x آرایه میکروفون سیلیکون آنالوگ |
| نوع میکروفون | omni - جهت (دامنه وانت 360 درجه) |
| حساسیت میکروفون | -38db |
| حجم بلندگو | 120db |
| SNR | 62db |
| کاهش سر و صدا | بله |
| صوتی کامل دوبلکس | بله |
| ایک | بله |
| دامنه فرکانس | 100 هرتز تا 20 کیلوهرتز |
| سخنران | 5W/120dB |
| رابط | 1 x نوع - c ، |
| الزامات سیستم | ویندوز 7/8/10 یا بالاتر ، MACOS 10.7 یا بالاتر ، OS Chrome V29.01547 یا بالاتر |
| پشتیبانی درخواست | نرم افزار: Skype ، FaceTime ، Zoom ، تیم های مایکروسافت ، Hangouts ، Obs ، Xsplit و غیره. |
| دمای کار | 0 درجه-+45 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه-+45 درجه |
| رطوبت ذخیره سازی | 20 ٪ - 90 ٪ RH (غیرقانونی) |
| رطوبت کار | 20 ٪ - 80 ٪ RH (غیرقانونی) |
| منبع تغذیه | 5V /3A یا 9V /2A |
| اندازه محصول | 180mm*180mm*35.4mm/220*108*83mm (قبل از/بعد از بسته بندی) |
| وزن محصول | 0.61kg /0.95 کیلوگرم (وزن خالص / ناخالص) |
تگ های محبوب: کنفرانس راه حل های میکروفون صوتی برتر برای جلسه شما ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین














