TEVO-HD9620 دوربین ویدئو کنفرانس با خروجی HDMI / SDI
Mar 24, 2017
مدل هیچ.: TEVO-HD9620
ویدئو: ویدئو
ارتباطات: تبادل نظر
نصب شده: ODM
سنسور: 1 / 2.8 به "Exmor CMOS
لنز: 20 X زوم اپتیکال، 12 برابر بزرگنمایی دیجیتال
ساخته شده در خروجی ویدئو HDMI، HD-SDI
زبان: انگلیسی و یا به عنوان سفارشی
علامت تجاری: PUAS و یا به عنوان سفارشی
مشخصات: 220x160x160mm
کد HS: 8525
نوع: ویدئو کنفرانس سیستم
ترکیب: CMOS
رنگ: سیاه
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت
پیکسل های موثر: 2.1 مگاپیکسل
سیستم سیگنال: 1080 60p / 50p را
دوربین رابط کنترل: RS-232C / RS-422
OSD: بله
حمل و نقل بسته بندی: بسته بندی استاندارد بین المللی
منبع: چین
بررسی اجمالی محصولات:
PUS- O HD3 20 نام تجاری بالا هوشمند دوربین کنفرانس های ویدئویی HD است، با SONY ماژول، ارائه 3.27MP تصویر با وضوح بالا. همه تنظیمات دوربین و پان / شیب / زوم از راه دور با سرعت بالا عملیات کنترل از ارتباطات است. منحصر به فرد ثبت فن آوری خودکار تلنگر (دسکتاپ و یا نصب و راه اندازی سقف)، با 255 ایستگاه از پیش تنظیم، تنظیم PTZ چند منظوره. RS232 و RS422 کنترل از راه دور (SONY VISCA، PELCO P / پروتکل د) رابط.
زمینه کاربرد:
PUAS دوربین سریال HD ویدئو کنفرانس به طور گسترده ای در ویدئو کنفرانس، اتاق کنفرانس، حضور از راه دور، کنفرانس چند حزبی، آموزش از راه دور، موسسات آموزشی، آموزش شرکت ها، جلسه کسب و کار، دولت، پزشکی از راه دور، مسکن عبادت استفاده می شود، من nternet ارتباطات، نظارت، دادگاه و غیره .
مشخصات محصول:
1. کامل HD 1080P 50/60
2. 2 40 بار نسبت زوم متغیر (20 × ها Optica L زوم با 12 برابر بزرگنمایی دیجیتال)
3. 1 / 2.8 به "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI، فیلم YPbPr، DVI -I، HD MI خروجی تصویر به طور همزمان
5. خروجی HD و SD به طور همزمان سیگنال
6. VISCA و PELCO P / پروتکل D پشتیبانی
7. یکی کنترل از راه دور با چهار دوربین
8. بالا پایان آلیاژ پایین، کاهش دمای دوربین، اطمینان حاصل شود خروجی تصویر به طور پیوسته
9. ساخته شده در دسترسی به اینترنت RJ45، پشتیبانی 10M / 100 اینترنت
10. 255 ایستگاه از پیش تنظیم موقعیت توسط کامپیوتر و یا کنترل کننده صفحه کلید، 254 آدرس تواند تنظیم شود، به طور خودکار شناسایی
11. روش چند کنترل در دسترس، پشتیبانی RS232 / 485 کنترل سریال، بدون نیاز به تغییر کد C
12. سازگار با ویدئو کنفرانس بزرگ و سخنرانی کدک ضبط
پارامترهای فنی:
| مدل | PUS- O HD3 20 |
| SENS ای R | 1 / 2.8 به "Exmor CMOS |
| پیکسل های موثر | 3.27 MP |
| فیلم ORMAT F | 1080P / 60، 1080P / 50، 1080P / 30، 1080P / 25، به 1080i / 60، به 1080i / 50، 720P / 60، 720P / 50، 720P / 30، 720P / 25 |
| بزرگنمایی | 20 و # 215؛ نوری، 12 و # 215؛ دیجیتال F = 4.7mm-94.0mm، F = 1.6 (W) -3.5 (T) |
| جنس زنبق و سوسن | خودکار / دستی |
| زاویه F ield از iew V | 2.9 & # 176؛ (T) -55.4 & # 176؛ (W) |
| تمرکز | خودکار / دستی / فشار |
| حداقل. من llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| تعادل رنگ سفید | خودکار / دستی |
| S / N نسبت | & # 8805؛ 50dB است |
| هاتر S الکترونیک | از 1 به 1 / 10000s |
| کاهش دهنده نویز دیجیتال | 2D / 3D |
| جبران خسارت C بازگشت نور | روشن خاموش |
| از پیش تعیین شده | 255 |
| پان / شیب چرخش زاویه | پان & # 177؛ 170 & # 176؛ ، وقتی -30 & # 176؛ ~ + 90 & # 176؛ |
| پان / شیب سرعت | 0.1-180 & # 176؛ (PAN)، 0.1-120 & # 176؛ (شیب) |
| کنترل ترمینال | RS-232C / RS-422 |
| پروتکل کنترل | VISCA، PELCO-P / D |
| O ویدیو utput من nterface | 3G-SDI، فیلم YPbPr، DVI-I، HDMI، CVBS |
| درجه حرارت عملیات | -10 & # 186؛ C ~ + 50 & # 186؛ C |
| قدرت | DC12V |
| قدرت C onsumption | 12W |
| وزن | 1.42kg / 2.9kg (قبل از / پس از بسته بندی) |
| شبکه پارامتر | |
| ویدئو شبکه برنامه نویسی | MJPEG، H.264، مشخصات بالا |
| برنامه نویسی استاندارد | 1080P (1920 * 1080) |
| پروتکل شبکه | L2TP، های IPv4، IGMP، ICMP، ARP، TCP، UDP، DHCP، PPPoE است، RTP، RTSP، QoS را، DNS، DDNS، NTP، FTP، از UPnP، HTTP، SNMP، SIP، GB / T28181، ONVIF |
| جریان صوتی | AAC-LC boardband کدگذاری صوتی، با کیفیت صدای بالا. |
| رابط شبکه | Bulti در RJ45 دسترسی به اینترنت، پشتیبانی از 10 M / 100 داده ها در اینترنت M |
رابط مشخصات:
تجهیزات جانبی:
خدمات ما:
1، یک سال گارانتی
2، OEM و ODM خدمات (زبان، آرم، بسته بندی و غیره در دسترس است)
3، تحویل سریع (3-10 روز پس از پرداخت دریافت شده)
4، TT / پی پال قابل قبول
. SZ Tenveo تکنولوژی ویدئویی شرکت، L TD در سال 2002 تاسیس شد، تولید کننده حرفه ای از دوربین های ویدئو کنفرانس، با CE، FCC، ISO9001: گواهینامه 2008. ما متعهد به عرضه سلام فن آوری، کیفیت بالا و راه حل های ویدئو کنفرانس انسانی. نصب شده و ODM در دسترس است.
به امید همکاری با شما!

