
Usb دوربین زاویه باز
خروجی ویدیو با وضوح 4K USB2.0
حرکت: {{0}} درجه شیب :0 درجه ~120 درجه
زاویه وسیع فوکوس 124 درجه ثابت
RS-232، RS-485، کنترل از راه دور IR
1/2.7 اینچ HD Color CMOS 8 مگا پیکسل
کیفیت برتر با مواد لنز کامل شیشه ای
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
دوربین زاویه باز USB TEVO-UHD4K


نمای کلی محصول USB دوربین زاویه باز:
دوربین Pan Tilt فوکوس ثابت
طراحی شیک و هوشمند
اتصال و پخش USB2.{1}} قابلیت اتصال
کیفیت تصویر شفاف HD1080P
حرکت PTZ دقیق، روان و بی صدا
پیش تنظیم: 9 از طریق تنظیم از راه دور IR (256 از طریق RS232)
سنسور CMOS 1/2.7 اینچی با کیفیت بالا، 8.29 مگاپیکسل (16:9).
کیفیت برتر با مواد لنز کامل شیشه ای
میدان دید گسترده 124 درجه بدون اعوجاج ویدیو
پشتیبانی از پایه سقفی، پایه دیواری و پایه سه پایه (قابل نصب معکوس)
2D و 3D NR برای بهترین کیفیت ویدیو در شرایط نوری مختلف
پشتیبانی از پروتکل Visca، Pelco-P و Pelco-D، کنترل دوربین RS232/RS485
سازگار با اکثر نرم افزارها و پلتفرم های ویدئو کنفرانس پیشرو



| شماره مدل | UHD4K |
| سنسور | 1/2.8 اینچی SONY CMOS |
| پیکسل های موثر | 8.29 مگاپیکسل |
| سیگنال های ویدئویی | 4K@30/25fps، 2K@30/25fps، 1080p@30/25fps |
| بزرگنمایی ضربه بزنید؛ | زوم دیجیتال 5 برابر |
| لنز | f{0}}.2mm |
| دیافراگم | F1.8 |
| زاویه افقی | 124 درجه |
| زاویه عمودی | 71 درجه |
| زاویه مورب | 116 درجه |
| خروجی ویدیو | USB 2.0 |
| LAN | / |
| پروتکل شبکه | / |
| فرمت رمزگذاری ویدیو | MJPEG، YUY2 |
| وضوح تصویر | 4K (3840*2160) و غیره |
| استاندارد سیگنال | NTSC/PAL |
| موقعیت از پیش تعیین شده | کاربر می تواند تا 64 تنظیم از پیش تنظیم کند (10 ایستگاه از پیش تنظیم شده توسط ریموت IR) |
| رابط کنترل | RS-232 (فقط ورودی)، RS-485، USB |
| شاتر | 1/30s-1/10000s، خودکار |
| نرخ باد | 38400/9600bps |
| پروتکل کنترل | VISCA، PELCO-D، PELCO-P(RS{2}}، RS485) |
| پروتکل USB | UVC1.1 |
| حداقل روشنایی | 0.1Lux |
| SNR | بزرگتر یا مساوی 50 دسی بل |
| چرخش افقی | 350 درجه (±175 درجه ) 0.1 درجه / ثانیه{4}} درجه / ثانیه |
| چرخش عمودی | 180 درجه (90± درجه) 0.1 درجه / ثانیه-80 درجه ثانیه |
| منبع تغذیه | DC 12V/2A |
| مصرف برق | 12W |
| دمای کار | 0 درجه ~+50 درجه |
| رطوبت کار | 0~95% RH |
| اندازه محصول | 212*160*172mm/260*217*197mm (قبل از بسته بندی) |
| وزن محصول | 1.25 کیلوگرم / 2.05 کیلوگرم (وزن خالص / ناخالص) |
تگ های محبوب: دوربین زاویه عریض usb، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، قیمت، قیمت پایین، ساخت چین




