USB HDMI CAMBER CAMERA 11X بزرگنمایی نوری
مدل شماره: TEVO-VL11H
* سنسور CMOS 1/2.8'Sony
* 1080p@60fps
* بزرگنمایی نوری 11x با FOV 62.8 درجه
* خروجی های ویدئویی USB HDMI
* RS232/RS485 برای کنترل کننده جوی استیک
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تأمین کنندگان پیشرو در چین شناخته می شوند ، اکنون ما به گرمی از شما استقبال می کنیم تا بتوانیم دوربین های پیشرفته USB HDMI را با بزرگنمایی بزرگنمایی USB HDMI با قیمت پایین با قیمت پایین. با کمک تجهیزات و فناوری پیشرفته ، می توانیم با کیفیت و عملکرد خوب تجهیزات خود را به شما اطمینان دهیم.
Tenveo Vloop USB3. 0/HDMI 11x Optical Zoom FHD 1080p 60fps دوربین کنفرانس

دوربین اتاق نشست کنفرانس هر مونت را در وضوح خیره کننده 1080p 60fps ضبط می کند

دوربین اتاق نشست کنفرانس با USB3. {1}}} خروجی های ویدیویی HDMI ، استفاده آسان. و با درگاه های Rs232/RS485 ، برای کنترل از راه دور آسان است


سازگاری جهانی

قرار دادن دسک تاپ پشتیبانی ، نصب سقف ، دیوار دیواری و سه پایه (قابلمه معکوس)


| شماره شماره | tevo-vl11h |
| حسگر تصویر | 1/2.8''sony cmos |
| پیکسل های مؤثر | 2.38 مگا پیکسل |
| قالب ویدیویی | 1080p@60/50/30/25fps ، 720p@60/50/30/25fps |
| زوم نوری | بزرگنمایی نوری 10 برابر |
| لنز | F1.8-2.6 |
| دیافراگم | f =5. 76-46. 09mm |
| زاویه افقی | 54.7 درجه (w) -6. 8 درجه (t) |
| زاویه عمودی | 30.8 درجه (w) -3. 8 درجه (t) |
| زاویه مورب | 62.8 درجه (w) -7. 8 درجه (t) |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| SNR | >50db |
| تمرکز | خودکار / دستی |
| کاهش سر و صدای دیجیتال | کاهش نویز 2D و 3D |
| قرار گرفتن در معرض بیماری | خودکار / دستی |
| رابط های ویدیویی | hdmi ، usb3. 0 c |
| قالب فشرده سازی ویدیویی | H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 |
| پروتکل کنترل | VISCA/PELCO-D/PELCO-P ؛ نرخ BAUD: 38400/9600/4800/2400 |
| رابط کنترل | RS232 (فقط ورودی) ، RS485 ، USB3. {3}} C (UVC1.1) |
| چرخش تابه/شیب | ± 175 درجه ، {1}} درجه -+90 درجه |
| سرعت کنترل تابه | 0. 1 -80 درجه /ثانیه |
| سرعت کنترل شیب | 0. 1 -60 درجه /ثانیه |
| شماره از پیش تعیین شده | کاربر می تواند تا 255 از پیش تنظیم شده (10 از پیش تنظیم شده توسط IR Remote) تنظیم کند |
| سیستم های عملیاتی | ویندوز 7 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 10 ، ویندوز 11 ؛ Android ، Mac OS ™ 10.10 یا بالاتر ، لینوکس (برای پشتیبانی از UVC لازم است.) |
| ولتاژ ورودی | DC 12v |
| جریان ورودی | 2. 0 a (حداکثر) |
| مصرف برق | 13W (حداکثر) |
| دما ذخیره | -20 درجه تا 60 درجه |
| رطوبت | 20 ٪ -90 ٪ rh |
| دمای کار | 0 درجه تا 40 درجه |
| رطوبت کار | 20 ٪ -80 ٪ rh |
| بعد (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (قبل/ بعد از بسته بندی) |
| N.W. / G.W. | 1.35 کیلوگرم/ 2.05 کیلوگرم (وزن خالص/ ناخالص) |
| لوازم جانبی | دوربین 1 x ؛ کابل USB 1 x ؛ آداپتور برق 1 x ؛ 1x کنترل از راه دور IR ؛ 1 X Wall Mount ؛ کتابچه راهنمای 1 X |
| ضمانت MFG | 3 سال قطعات استاندارد و ضمانت نیروی کار |
تگ های محبوب: USB HDMI اتاق اتاق دوربین 11x بزرگنمایی نوری ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین









