راه حل کنفرانس ویدیویی ارزان
رابط USB3.0
HD1080P 2.38 مگا پیکسل
زاویه دید 118 درجه درجه
تابه: 0-355 درجه شیب: +/- 60 درجه
RS-232 ، RS-422 ، RS-485 ، کنترل از راه دور IR
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
دوربین فیلمبرداری USB HD 1080p برای اتاق های کنفرانس
دوربین شیب زوم 3x نوری 3 برابر
طراحی براق و هوشمند
اتصال USB3.0 را به هم وصل و پخش کنید
Crystal Clear HD1080P کیفیت تصویر
حرکت PTZ دقیق ، صاف و ساکت
پیش تعیین شده: 10 از طریق تنظیم از راه دور IR (255 از طریق RS232)
با کیفیت بالا 1/2.8 اینچ ، سنسور CMOS 2.1 مگاپیکسلی (16: 9)
کیفیت برتر با مواد لنز شیشه ای کامل
میدان دید 118 درجه بدون تحریف ویدیو
راه حل کنفرانس ویدیویی ارزان
پشتیبانی از سقف پشتیبانی ، نصب دیوار و سه پایه (قابل سوار شدن)
2D و 3D NR برای بهترین کیفیت فیلم در شرایط مختلف روشنایی
پشتیبانی از Visca ، Pelco- P و Pelco- D پروتکل ، کنترل دوربین RS232/RS485
سازگار با بیشتر نرم افزار و سیستم عامل کنفرانس ویدیویی



بسته بندی و حمل و نقل
1. DELIVERY:
برای سفارشات نمونه ، محصولات موجود در انبار داریم. حمل و نقل در همان روز وقتی سفارش می دهیم ؛
برای سفارشات خرید ، ما طی 3-7 روز کاری ارسال خواهیم کرد.
2. بسته بندی:
بسته بندی کف در داخل ؛ بسته بندی استاندارد کارتن در خارج.

| حسگر | 1/2.8''sony cmos |
| پیکسل موثر | 2.38 مگا پیکسل |
| پیکسل خروجی ویدیو | 1080p@60/50/30/25fps ، 720p@60/50/30/25fps |
| بزرگ شدن | بزرگنمایی نوری 3 برابر |
| لنز | f =2.38-7 mm |
| دیافراگم | F1.96-3.64 |
| زاویه افقی | 103.69 درجه (W) -42.12 درجه (T) |
| خروجی ویدیویی | USB 3.0 |
| وضوح ویدیو | 1080P (1920 *1080) |
| استاندارد سیگیین | NTSC/PAL |
| موقعیت از پیش تعیین شده | 64 |
| کنترل | RS-232 ، RS485 |
| شاتر | 1/30s-1/10000s ، خودکار |
| میزان BAUD | 38400/9600bps |
| پروتکل کنترل | Visca ، pelco- d ، pelco- p (RS-232 ، RS485) |
| پروتکل USB | UVC1.1 |
| روشنایی حداقل | 0.1lux |
| SNR | بزرگتر از یا برابر با 50dB |
| قالب رمزگذاری ویدیویی | H.264 ، MJPEG ، YUV |
| چرخش افقی | 350 درجه (175 درجه) 0.1 درجه /S-100 درجه /ثانیه |
| چرخش عمودی | 90 درجه (45 درجه) 0.1 درجه /S-80 درجه S |
| منبع تغذیه | DC 12V/2A |
| تدوین قدرت | 12W |
تگ های محبوب: راه حل کنفرانس ویدیویی ارزان ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین












