20x نوری زوم FHD دوربین پخش مستقیم Poe ndi پشتیبانی می کند
مدل شماره: tevo-vl20n ndi
* 20x بزرگنمایی نوری* FHD 1080p کیفیت تصویر ، زاویه دید گسترده* سونی IMX {2}}/2.8 "سنسور CMOS ، 2.07 مگا پیکسل* HDMI USB ، RJ45 خروجی ویدیو (پشتیبانی از POE و IP)* دقیق ، صاف و ساکت و ساکت حرکت PTZ (PAN: 350 درجه ، Tilt) پروتکل* پروتکل شبکه: NDI|HX2 ، SRT ، TCP/IP ، HTTP ، RTSP ، RTMP ، ONVIF ، DHCP ، MULTICAST و غیره.
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
زوم نوری 20 برابر و زاویه دید 61 درجه
این امکان را فراهم می کند که به راحتی نیازهای اتاق های جلسات متوسط تا بزرگ را برآورده سازد. حتی اگر برای بررسی جزئیات بزرگنمایی کنید ، تصویر همانطور که توسط چشم ها بدون تحریف دیده می شود.

USB HDMI RJ45
Plug & Play HDMI و USB 3. 0 پورت برای اتصال به تلویزیون/مانیتور ، فرمت فشرده سازی ویدیویی در دسترس است: H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 ، کنفرانس ویدیویی را مسلط تر و واضح تر می کند.

پروتکل حمل و نقل NDI HX پشتیبانی می شود
NDI (رابط دستگاه شبکه) به دستگاه های ویدیویی اجازه می دهد تا جریان های ویدئویی و صوتی با کیفیت بالا ، کم با تأخیر را از طریق یک شبکه محلی (LAN) به اشتراک بگذارند.

سازگاری جهانی
سازگار با Zoom ، Skype for Business ، Microsoft Lync (Teams) ، Voovmeeting ، Cisco Webex و سایر نرم افزارهای کنفرانس.

| شماره شماره | tevo-vl20n |
| حسگر تصویر | سونی imx {0}}}/2.8 "cmos |
| پیکسل های مؤثر | 2.07MP |
| قالب ویدیویی | 1080p@60/50/30/25fps ، 720p@60/50/30/25fps ، 640*480p@30fps ، 320*240p@30fps ؛ yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| زوم نوری | بزرگنمایی نوری 20 برابر |
| لنز | F1.6-3.5 |
| دیافراگم | f =5. 5-110 mm |
| زاویه مورب | 61 درجه (w) {1}}}. 64 درجه (t) |
| جبران نور پس زمینه | حمایت |
| SNR | >50db |
| تمرکز | خودکار / کتابچه راهنما |
| کاهش سر و صدای دیجیتال | کاهش نویز 2D و 3D |
| قرار گرفتن در معرض بیماری | خودکار / کتابچه راهنما |
| رابط های ویدیویی | HDMI ، USB3. {1}} C ، RJ45 |
| قالب فشرده سازی ویدیویی | H.264 ، H.265 ، MJPG ، Yuy2 |
| شبکه | درگاه اترنت تطبیقی 10m/100m ؛ پشتیبانی از پو IEEE802.3AF |
| پروتکل شبکه | NDI|HX2 ، RTSP ، RTMP ، ONVIF ، GB28181 ؛ از VISCA از IP پشتیبانی کنید |
| پروتکل کنترل | VISCA/PELCO-D/PELCO-P ؛ نرخ BAUD: 38400/9600/4800/2400 |
| رابط کنترل | RS232 (فقط ورودی) ، RS485 ، USB3. {3}} C (UVC1.1) ، RJ45 |
| چرخش تابه/شیب | ± 175 درجه ، {1}} درجه -+90 درجه |
| سرعت کنترل تابه | 0. 1 -80 درجه /ثانیه |
| سرعت کنترل شیب | 0. 1 -60 درجه /ثانیه |
| شماره از پیش تعیین شده | کاربر می تواند تا 255 از پیش تنظیم شده (10 از پیش تنظیم شده توسط IR Remote) تنظیم کند |
| سیستم های عملیاتی | ویندوز 7 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 10 ، ویندوز 11 ؛ Android ، Mac OS ™ 10.10 یا بالاتر ، لینوکس (برای پشتیبانی از UVC لازم است.) |
| ولتاژ ورودی | DC 12v |
| جریان ورودی | 2. 0 a (حداکثر) |
| مصرف برق | 13W (حداکثر) |
| دما ذخیره | -20 درجه تا 60 درجه |
| رطوبت | 20 ٪ -90 ٪ rh |
| دمای کار | 0 درجه تا 40 درجه |
| رطوبت کار | 20 ٪ -80 ٪ rh |
| بعد (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (قبل/ بعد از بسته بندی) |
| N.W. / G.W. | 1.35 کیلوگرم/ 2.05 کیلوگرم (وزن خالص/ ناخالص) |
| لوازم جانبی | دوربین 1 x ؛ کابل USB 1 x ؛ آداپتور برق 1 x ؛ 1x کنترل از راه دور IR ؛ 1 X Wall Mount ؛ کتابچه راهنمای 1 X |
| ضمانت MFG | 3 سال قطعات استاندارد و ضمانت نیروی کار |
تگ های محبوب: 20x نوری بزرگنمایی FHD دوربین پخش مستقیم Poe ndi پشتیبانی ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین










