
بلندگو کنفرانس همه جانبه با 2 میکروفون برای کنفرانس تجاری
مدل: Tevo- na200ex
بلندگوهای زنجیره ای دیزی 10 متر رادیو
رابط USB
بلندگو 98 دسی بل
8 میکروفون ، 2 سخنران
لغو اکو تطبیقی
ردیابی صدای انسانی تطبیقی
میکروفون همه جانبه حساسیت بالا
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
بلندگو حرفه ای 360 درجه انتخاب صوتی - up میکروفون USB 10m tevo - na200ex

زنجیره ای دیزی/استفاده به تنهایی ایده آل برای ملاقات با فضای - Tevo-} leaterphone NA200EX دارای عملکردهای زنجیره ای دیزی ، آبشار 1 سخنران کنفرانس ، فضای جلسات مؤثر شما را تا حد زیادی گسترش می دهد و صدای فوق العاده ای را برای کنفرانس مشترک ارائه می دهد. این یک نسخه جدید بر اساس M2 با توجه به نیاز مشتریان ما است. بهترین بخش این است که شما نه تنها می توانید NA200 + NA200 را به یک جلسه بزرگتر ببرید ، و به شرکت کنندگان بیشتر اجازه می دهید در تماس کنفرانس شرکت کنند ، بلکه به تنهایی برای 2 اتاق کوچک به عنوان دو بلندگو M2 استفاده کنید.
الگوریتم صوتی AI و AUTO - تنظیم فناوری وانت - Skype Speaphone الگوریتم صوتی مبتنی بر AI {{1} را برای از بین بردن نویز مطابق با پویایی محیطی اعمال می کند ، به طور مؤثر سرکوب می کند ، به گونه ای که برای فیلتر کردن سر و صدای محیط در محیط های باز شما را با صدای ناچیز و ناچیز فراهم می کند. در همین حال ، بلندگو NA200EX مجهز به آرایه MICS دیجیتالی حساسیت بالا- است که می تواند فاصله منبع صدا را مشخص کند ، به طور خودکار حجم صدا را برای تحقق تعادل خود - تنظیم می کند.
Full -} Duplex Audio & 360 درجه MICS Array NA200EX بلندگو از گفتگوی دوگانه پشتیبانی می کند. به شما کمک می کند یک کنفرانس حزب چند- در هر مکانی برگزار کنید بدون اینکه نگران مسدود کردن فاصله از راه دور باشید تا ارتباطات یکپارچه خود را با شرکای تجاری خود انجام دهید تا یک تماس موفق داشته باشید. بلندگوهای NA200EX مجهز به 8 - MEMS حساسیت دیجیتال MICS دیجیتالی برای اطمینان از شنیدن همه در طول مخابرات ، که متفاوت از طراحی میکروفون تک آهنگ- است ، و به دست می آید ، با انتخاب واقعی 360 درجه {11- بالا می رود.
سازگاری بالا و اتصالات متعدد بلندگو قابل حمل NA200EX با دستگاه های مختلف ، نرم افزار/برنامه سازگار است. مهم نیست که از Window7/8/10 استفاده می کنید ، Mac OS ، Android یا iOS ، بلندگو کنفرانس به راحتی می تواند به هم متصل شود. تلفن بلندگو NA200EX همچنین از تلفن های نرم متداول مانند Zoom ، Skype for Business ، WebEx ، Google Hangout و غیره پشتیبانی می کند.
طراحی نشانگر LED و اندازه قابل حمل W/Case با پرتو - فن آوری شکل گیری ، NA200EX با دقت موقعیت افرادی را که در حال صحبت هستند مشخص می کند و صداها را در زوایای مختلف از طریق چراغ های LED نشان می دهد. علاوه بر این ، چراغ حلقه به وضوح حجم ، قدرت و وضعیت اتصال سری NA200 را به شما می گوید. با توجه به تکامل بازرگانان ، بلندگو کنفرانس NA200EX با یک مورد محافظ همراه است تا به راحتی آن را حمل کند! فقط بلندگو NA200EX را به دفتر/ خانه یا هنگام مسافرت بیاورید!

بلندگوهای بی سیم حرفه ای 360 درجه صدای انتخاب-} up قیمت میکروفون USB و مشخصات زیر:


Can Daisy Chain 1 رایانه های بلندگوهای انبساط (توسط کابل RJ45) ، و فاصله وانت GE را تا 10 متر بزرگ کنید.
بلندگو گسترش برای گزینه است.

1. DELIVERY:
برای سفارشات نمونه ، محصولات موجود در انبار داریم. حمل و نقل در همان روز وقتی سفارش می دهیم ؛
برای سفارش خرید ، ما طی 3-7 روز کاری ارسال خواهیم کرد.
2. بسته بندی:
بسته بندی کف در داخل ؛ بسته بندی استاندارد کارتن در خارج.

اطلاعات شرکت

لطفاً اگر به بلندگوهای حرفه ای 360 درجه انتخاب صوتی -} up قیمت میکروفون USB 10 متر با ما تماس بگیرید لطفا با ما تماس بگیرید
مشخصات فنی Tevo - na200exسیستم کنفرانس صوتی:
| مدل | tevo - na200ex |
| اتاق جلسه | 5M (16.4ft) + |
| دامنه وانت | 5+5 متر |
| پاسخ فرکانس میکروفون | 100Hz-22kHz |
| ساخته شده - در میکروفون | 4 |
| بلوتوث | هیچ |
| حداکثر خروجی | 85db |
| پاسخ فرکانس بلندگو: | 100Hz-22kHz |
| دوپلکس کامل | √ |
| سرکوب سر و صدا | √ |
| کنترل افزایش خودکار | √ |
| منبع تغذیه: | AC100 ~ 240 ولت ، 50-60Hz ، 12W |
| دمای کار | درجه 0 -50 درجه (حالت عملیاتی) |
| رطوبت | 20%-85% |
| حمایت از سیستم عامل | Windows / Android / iOS / Linux |
| لوازم | بلندگو کنفرانس 1x ؛ کارت ضمانت 1 برابر |
| رابط | 1x نوع-} b رابط ؛ رابط شبکه 1x RJ45 ؛ رابط 1x خط در/خط |
| منبع تغذیه | برق توسط USB (5V/500mA) ، ساخته شده - در باتری لیتیوم 5200mAh ؛ |
تگ های محبوب: بلندگو کنفرانس Omnidirectional با 2 MIC برای کنفرانس تجاری ، چین ، تولید کنندگان ، عمده فروشی ، قیمت ، قیمت پایین ، ساخته شده در چین
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
-

دوربین USB2.0 HD 360 درجه PTZ برای جلسه کنفرانس ویدیویی
-

10دوربین زوم اپتیکال X با اتصال و پخش USB2.0 برای کن...
-

دوربین کنفرانس با زوم خودکار 20X کاملاً سازگار
-

میکروفون کنفرانس ویدئویی بلندگوهای اتاق کنفرانس USB ...
-

Tevo-} دوربین ردیابی خودکار VHD4K
-

لنز 4 میلی متری ثابت USB 2.0 رابط دوربین کنفرانس وید...

