سیستم کنفرانس تجهیزات اداری دوربین PTZ با زوم اپتیکال 12 برابر همه در یک
*. شعاع دوربین فیلمبرداری UHD، هاب و بلندگوی 9 متری
*. ویدیوی HD 1080p با فوکوس خودکار، لنز زوم 12 برابر. 4 وضوح K
*. جلسات ویدیویی را با اتصال USB به لپ تاپ راه اندازی کنید
*. سازگار با مک و کامپیوتر. سیستم مورد نیاز: ویندوز 7، 8.1 یا 10، Mac OS X 10.7 یا بالاتر.
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین شناخته شده است، ما اکنون به گرمی از شما استقبال می کنیم تا سیستم کنفرانس تجهیزات اداری مورد تایید CE با زوم اپتیکال 12 برابر دوربین ptz همه در یک با قیمت پایین از کارخانه ما. با کمک تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته، ما می توانیم کیفیت بالا و عملکرد خوب تجهیزات خود را به شما اطمینان دهیم. برای لیست قیمت و خدمات OEM&ODM با ما تماس بگیرید.
سیستم کنفرانس تجهیزات اداری دوربین PTZ اپتیکال زوم 12 برابری و بلندگوی بلندگو با برد بالا بردن صدا 9 متر
1. گروه کنفرانس صوتی/تصویری کامل برای اتاق های متوسط تا بزرگ: دوربین ویدئویی UHD، بلندگو و هاب.
2. طراحی جمع و جور و شیک به تناسب در اکثر سناریوها.
3. بلندگوی سطح بالا، وصل و پخش صدای HD به همه افراد اطراف میز کنفرانس اجازه می دهد تا به وضوح بشنوند و شنیده شوند.
4. کنفرانس ویدیویی آسان و خوب: جلسات ویدیویی را با اتصال USB به لپ تاپ راه اندازی کنید و یک نرم افزار کنفرانس ویدیویی را انتخاب کنید.
5. ویدیوی با وضوح بالا: ویدیوی HD 1080p با فوکوس خودکار، لنز زوم 12 برابر. 4 وضوح K اطمینان حاصل می کند که تمام جزئیات اتاق جلسه را می بینید.
6. سازگار با مک و کامپیوتر. سیستم مورد نیاز: ویندوز 7، 8.1 یا 10، Mac OS X 10.7 یا بالاتر.



سازگاری جهانی
سازگار با Zoom، Skype for Business، Microsoft Lync(Teams)، Voovmeeting، CISCO WebEx و سایر نرم افزارهای کنفرانس.
آسان برای استفاده
مطابقت سیستم کار: در Windows 7/8.1/10، Mac OS 10.10 و بالاتر به درستی کار می کند. فقط دوربین را از طریق کابل USB به دستگاهی که می خواهید وصل کنید وصل کنید.

| شماره مدل | TEVO-VA512GROUP-EX |
| سنسور تصویر دوربین ptz | 1/2.8 اینچ SONY CMOS |
|
پیکسل موثر |
8.29 مگاپیکسل |
| لنز | f{0}}mm-46.8mm |
| دیافراگم | F1.6-2.8 |
| فرمت ویدئو | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| زاویه افقی | 70.82 درجه (W) -6.48 درجه (T) |
| تمرکز کنید | خودکار/دستی |
| کاهش نویز دیجیتال | کاهش نویز دو بعدی و سه بعدی |
| قرار گرفتن در معرض بیماری | خودکار/دستی |
| رابط های ویدئویی | HDMI، DP |
| فرمت فشرده سازی ویدئو | H.264، H.265، MJPG، YUY2 |
| پروتکل کنترل | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| نرخ باد | 9600/4800/38400/2400 |
| چرخش پان / شیب | >±175 درجه، 90- درجه -+90 درجه |
| سرعت کنترل پان | 0.1 -80 درجه در ثانیه |
| سرعت کنترل شیب | 0.1-60 درجه در ثانیه |
| شماره از پیش تعیین شده | 255 ایستگاه از پیش تنظیم شده توسط Pelco-D,32 پیش تنظیم توسط Pelco-P، 7 ایستگاه از پیش تنظیم شده توسط Visca (10 ایستگاه از پیش تنظیم شده توسط کنترل از راه دور) |
| لغو اکو آکوستیک (AEC) بلندگو | >65dB |
| پاسخ بلندگو | 135Hz-20Hz |
| برد بلندگو با 2 میکروفون توسعه دهنده | 9 متر |
| رابط های هاب | DP*2; رابط قدرت *1; نوع USB-C*1 |
| کابل های هاب | کابل USB 3 متری*1، کابل DP 5 متری*2 |
| سیستم های عملیاتی | ویندوز 7 یا بالاتر؛ Android، Mac OS™ 10.10 یا بالاتر، لینوکس (برای پشتیبانی از UVC مورد نیاز است.) سازگار با Zoom، MS Teams، Skype و غیره. |
| ابعاد (W*H*D) | دوربین: 171.6*192.6*171.6mm; بلندگو: Φ 180mm*37.4mm; هاب: 98*98*20 متر |
تگ های محبوب: سیستم کنفرانس تجهیزات اداری دوربین ptz زوم اپتیکال 12 برابر همه در یک، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، قیمت، قیمت پایین، ساخت چین









