وب کم دیجیتال 1080P USB برای وب کم رایانه کوچک اندروید
مدل:TEVO-VA200
نام: صدا و تصویر همه در یک وب کم
سنسور تصویر: سنسور CMOS 1/2.7 (OV2710)
زوم: فوکوس ثابت
رابط: Micro USB2.{1}}
وضوح: 1920×1080
2 میکروفون جهت دار Omni داخلی
لنز: زاویه دید عریض 2.2 میلی متر
پیکسل موثر: 2.10 مگا پیکسل
فرمت فشرده سازی ویدئو: MJPEG، YUV
زاویه دید افقی: مورب: 124 درجه، افقی: 112 درجه، عمودی: 82 درجه
سیستم پشتیبانی: Windows:10، 8.1، 8، 7 و macOS 10.12-10.14، OS X 10.8-10.11، Mac OS X10.0-10.7
نرم افزارهای سازگار: زوم، بلو جین، Broadsoft، Starleaf، Pexip، Vidyo، Google Hangouts، Go to Meeting و غیره
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
ما که به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین شناخته می شود، اکنون به گرمی از شما استقبال می کنیم تا وب کم usb دیجیتال پیشرفته 1080p خود را برای وب کم کامپیوتر کوچک اندروید با قیمت پایین به صورت عمده فروشی کنید. با کمک تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته، ما می توانیم کیفیت بالا و عملکرد خوب تجهیزات خود را به شما اطمینان دهیم.
وب کم USB دیجیتال 1080P برای وب کم کامپیوتر کوچک اندروید









| مدل | TEVO-VA200 |
| نام | صدا و تصویر همه در یک وب کم |
| حسگر تصویری | سنسور CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| لنز | زاویه دید عریض 2.2 میلی متر |
| پیکسل موثر | 2.10 مگا پیکسل |
| بزرگنمایی | فوکوس ثابت |
| رابط | Micro USB2.{1}} |
| فرمت فشرده سازی ویدئو | MJPEG,YUV |
| وضوح | 1920×1080 |
| زاویه دید افقی | مورب: 124 درجه، افقی: 112 درجه، عمودی: 82 درجه |
| حداقل روشنایی | 350 لوکس |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه USB، 5 ولت، 70 میلی آمپر |
| میکروفون | 2 میکروفون جهت دار Omni داخلی |
| گوینده | خیر |
| وزارت دفاع | 50 سانتی متر |
| تعادل رنگ سفید | خودکار |
| FPS | حداکثر 30 فریم در ثانیه (MJPG) |
| طول کابل | 3m |
| سیستم پشتیبانی | Windows:10، 8.1، 8، 7 و macOS 10.12-10.14، OS X 10.8-10.11، Mac OS X10.0-10.7 |
| نرم افزار سازگار | زوم، جین آبی، Broadsoft، Starleaf، Pexip، Vidyo، Google Hangouts، Go to Meeting و غیره |
| تجهیزات جانبی | کابل USB، دفترچه راهنمای کاربر |
| مصرف برق | 2w |
| امپدانس | 4Ω |
| حداکثر خروجی | 85 دسی بل |
| جهت میکروفون | همه جهته |
| حساسیت | -33dBFS |
| فرکانس میکروفون | 20 هرتز-20کیلوهرتز |
| برد برداشت (رادیوها) | 3m |
| اندازه محصول | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| وزن محصول | 0.33 g |
تگ های محبوب: وب کم یواس بی دیجیتال 1080p برای وب کم کامپیوتر مینی اندروید، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، قیمت، قیمت پایین، ساخت چین












