همه در یک کنفرانس کم
مدل:TEVO-VA4K
نام: صدا و تصویر همه در یک وب کم
سنسور تصویر: سنسور CMOS 1/2.3 (SONY IMX377)
زوم: فوکوس ثابت
رابط: Micro USB2.0
لنز: زاویه دید عریض 2.2 میلی متر
پیکسل موثر: 11.10 مگا پیکسل
فرمت فشرده سازی ویدئو: MJPEG، YUV
وضوح: 4K (3840 x 2880)، 2K (2560*1440)، 1080P (1920*1080)
میدان دید: مورب: 124 درجه، افقی: 112 درجه، عمودی: 82 درجه
2 میکروفون جهت دار Omni و 2 بلندگو داخلی
سیستم پشتیبانی: Windows:10، 8.1، 8، 7 و macOS 10.12-10.14، OS X 10.8-10.11، Mac OS X10.0-10.7
نرم افزارهای سازگار: زوم، بلو جین، Broadsoft، Starleaf، Pexip، Vidyo، Google Hangouts، Go to Meeting و غیره
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
اتصال و پخش رایگان درایو دوربین تحت وب خانگی USB ساخته شده در میکروفن
کادربندی خودکار هوش مصنوعی در 2K












گروه ویدئو کنفرانس USB Plug And Play
| مدل | TEVO-VA4k |
| نام | صدا و تصویر همه در یک وب کم |
| حسگر تصویری | سنسور CMOS 1/2.3 (SONY IMX377) |
| لنز | زاویه دید عریض 2.2 میلی متر |
| پیکسل موثر | 11.10 مگا پیکسل |
| بزرگنمایی | فوکوس ثابت |
| رابط | Micro USB2.{1}} |
| فرمت فشرده سازی ویدئو | MJPEG,YUV |
| وضوح | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| میدان دید | مورب: 124 درجه، افقی: 112 درجه، عمودی: 82 درجه |
| حداقل روشنایی | 350 لوکس |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه USB، 5 ولت، 70 میلی آمپر |
| میکروفون | 2 میکروفون جهت دار Omni داخلی |
| بلندگو | 2 بلندگو داخلی |
| وزارت دفاع | 50 سانتی متر |
| تعادل رنگ سفید | خودکار |
| FPS | حداکثر 30 فریم در ثانیه (MJPG) |
| طول کابل | 3m |
| سیستم پشتیبانی | Windows:10، 8.1، 8، 7 و macOS 10.12-10.14، OS X 10.8-10.11، Mac OS X10.0-10.7 |
| نرم افزار سازگار | Zoom، Blue Jeans، Broadsoft، Starleaf، Pexip، Vidyo، Google Hangouts، Go to Meeting و غیره |
| تجهیزات جانبی | کابل USB، دفترچه راهنمای کاربر |
| مصرف برق | 2w |
| فرکانس بلندگو | 20 هرتز-20کیلوهرتز |
| امپدانس | 4Ω |
| حداکثر خروجی | 85 دسی بل |
| جهت میکروفون | همه جهته |
| حساسیت | -33dBFS |
| فرکانس میکروفون | 20 هرتز-20کیلوهرتز |
| برد برداشت (رادیوها) | 3m |
| اندازه محصول | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| وزن محصول | 0.33 g |
تگ های محبوب: همه در یک دوربین کنفرانس، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، قیمت، قیمت پایین، ساخت چین







